SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nie wiesz czy nie wystrzelił . Bo oprócz ssania ma wiele innych pozytywów . GHRP-6 jest prawdziwym środkiem pobudzającym wydzielanie HGH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lux1980
ryba266
dmq92
Bijecie grhp i nawet nie wiecie czym jest niezle wystarczy wygooglowac i juz wiadomo czemu ssie

Wiemy wiemy Ale co z tego jak poza pełnym śmietnikiem zużytych igieł żadnego odczuwalnego efektu z tego. No chyba że ten wilczy głód komuś potrzebny


Czy oprócz tego głodu wilczego , badałes może igf i hgh na ghrp 6 ?



Ja badalem i normalnie
Gh wyj**ane w górę bardziej niż po gh
Igf też do góry ale słabiej
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Peptydy zdrowiej i taniej wychodzą od gh a robotę normalnie robia
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24343 Napisanych postów 68047 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537677
Tylko ta czestotliwosc bicia pepkow.
Bawia sie i u mnie chlopaki w cjc ghrp najwiecej.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
snara
Peptydy zdrowiej i taniej wychodzą od gh a robotę normalnie robia


Tu zalezy od osoby i jak na jaki izomer gh reaguje. Dla niektorych gh nie ma wgl sensu. A dla innych jest lepsze gh 2x. Zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No dobra załóżmy że pójdę na te badania i rzeczywiście mam wystrzelone grubo ponad normę igf1 i hgh i co z tego? Mam to wrzucić na forum i zwalić w kiblu z tego powodu? Bo poza tym że na papierze to nic więcej.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-10-27 20:47:53
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A czegos Ty sie spodziewał ze Cie z kapci pepki wyrwa? tu trzeba latami nak***iac a nie wbijac 260 deki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Gh pępki to taka kropka nad i do saa

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie no nie spodziewałem się nie wiadomo jakiego efektu, ale co kolwiek? Chociażby ciut lepsza regeneracja?
No nic skończę ten vial i chyba to będzie koniec mojej przygody z pepkami. Bo szkoda kasy, a kłucie co kawałek jest upierdliwe.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ryba266
Nie no nie spodziewałem się nie wiadomo jakiego efektu, ale co kolwiek? Chociażby ciut lepsza regeneracja?
No nic skończę ten vial i chyba to będzie koniec mojej przygody z pepkami. Bo szkoda kasy, a kłucie co kawałek jest upierdliwe.


No ja ci powiem ze kiedyś jak grubo leciałem i trenowalem to gh i pepki dobra robotę robiły jeśli chodzi o regenerację .
Teraz to boję się myśleć co odp*****lalem na treningach
3

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium