SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 167 dni Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 468
Zauważyłem ze na tym forum jest dziwna kultura śmiania sie z innych jak ktoś napisze coś głupiego bądź zapyta o coś nie tak jak powinien a jak zrobił jakiś idiotyczny "cykl" i teraz prosi o pomoc to w ogóle nie ma tu dla ciebie miejsca pomimo ze większość tych "ekspertów" też zaczynała w piwnicy od 50 tabsow mety co załatwił ziomek ch** wie skąd masakra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Co ja pacze





Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2023-12-22 13:08:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Fck8626
Zauważyłem ze na tym forum jest dziwna kultura śmiania sie z innych jak ktoś napisze coś głupiego bądź zapyta o coś nie tak jak powinien a jak zrobił jakiś idiotyczny "cykl" i teraz prosi o pomoc to w ogóle nie ma tu dla ciebie miejsca pomimo ze większość tych "ekspertów" też zaczynała w piwnicy od 50 tabsow mety co załatwił ziomek ch** wie skąd masakra


Ale człowieku widziałeś co napisałeś ? Pytasz o exe dla początkującego i wynieniasz exemestan albo tamoxifen bo do symexu nie masz dojścia.. no proszę Cię to są naprawdę podstawy

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Michass90
Fck8626
Zauważyłem ze na tym forum jest dziwna kultura śmiania sie z innych jak ktoś napisze coś głupiego bądź zapyta o coś nie tak jak powinien a jak zrobił jakiś idiotyczny "cykl" i teraz prosi o pomoc to w ogóle nie ma tu dla ciebie miejsca pomimo ze większość tych "ekspertów" też zaczynała w piwnicy od 50 tabsow mety co załatwił ziomek ch** wie skąd masakra


Ale człowieku widziałeś co napisałeś ? Pytasz o exe dla początkującego i wynieniasz exemestan albo tamoxifen bo do symexu nie masz dojścia.. no proszę Cię to są naprawdę podstawy


Podstawy ....tak jak poprawna pisownia .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Fck8626
Zauważyłem ze na tym forum jest dziwna kultura śmiania sie z innych jak ktoś napisze coś głupiego bądź zapyta o coś nie tak jak powinien a jak zrobił jakiś idiotyczny "cykl" i teraz prosi o pomoc to w ogóle nie ma tu dla ciebie miejsca pomimo ze większość tych "ekspertów" też zaczynała w piwnicy od 50 tabsow mety co załatwił ziomek ch** wie skąd masakra


Ale skoro się nie znasz, to pisz jakbyś się nie znał. I nikt nie będzie się śmiał. Napisz po prostu co na zbicie estro. A Ty piszesz jakbyś chciał pokazać że coś wiesz, I tylko jaja z tego wychodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Fck8626
Zauważyłem ze na tym forum jest dziwna kultura śmiania sie z innych jak ktoś napisze coś głupiego bądź zapyta o coś nie tak jak powinien a jak zrobił jakiś idiotyczny "cykl" i teraz prosi o pomoc to w ogóle nie ma tu dla ciebie miejsca pomimo ze większość tych "ekspertów" też zaczynała w piwnicy od 50 tabsow mety co załatwił ziomek ch** wie skąd masakra


Po prostu ludzie tu zakładają, że każdy, kto się chwyta za koks zapoznał się chociaż z jakimiś podstawowymi wiadomościami na ten temat i stąd to podejście do nowicjuszy. A jeśli Ci chodzi o michasia i to co do Ciebie napisał, to się nim nie przejmuj. On też się ch**a zna To zakompleksiony, biedny i mały człowiek, który potrzebuje atencji i nabrał tu kilku starych wyjadaczy na swoje smutne historyjki. Znalazł trzy tematy, gdzie dostajesz "sogi" za to, że się przywitasz i życzysz miłego dnia, do tego klepie we wszystkie pajacyki, i stąd ten mylny obraz eksperta. Także pamiętaj, że są tu ludzie, którzy Ci pomogą bez cwaniakowania, nie wsadzaj ich do wora razem z tym przygłupem.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2683
Mind f***er
Co ja pacze







Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2023-12-22 13:08:36


Ja p******e, ten dzisiejszy swiat juz calkiem schodzi na psy



Zmieniony przez - Radenty w dniu 2023-12-22 13:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Raczej na świerszcze
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Dobre to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15552
Najważniejsze że bez laktozy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium