SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Aleks
Osobiście lykam Olimp Gold Omega 3 D3 + K2.


Ja biorę z HiroLab i muszę powiedzieć ze norma d3 przekroczona więc działa
A pytanie z innej beczki ja jestem po chemioterapii i teraz wróciłem do treningów itp i jak poprawić pracę jelit sporo rzeczy próbowałem .. niestety na jelitach mam zwapnienia co utrudnia trawienie .. tymbardziej teraz jak zacząłem jeść wiecej

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Michass90
Aleks
Osobiście lykam Olimp Gold Omega 3 D3 + K2.


Ja biorę z HiroLab i muszę powiedzieć ze norma d3 przekroczona więc działa
A pytanie z innej beczki ja jestem po chemioterapii i teraz wróciłem do treningów itp i jak poprawić pracę jelit sporo rzeczy próbowałem .. niestety na jelitach mam zwapnienia co utrudnia trawienie .. tymbardziej teraz jak zacząłem jeść wiecej

Zwapnienie jelit ciężki temat kolego, to lekarz, jakaś forma terapii farmakologicznej. No i trenu nie wal bez opamiętania... (żart, żeby nie było :)

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Maj 20
Michass90
Aleks
Osobiście lykam Olimp Gold Omega 3 D3 + K2.


Ja biorę z HiroLab i muszę powiedzieć ze norma d3 przekroczona więc działa
A pytanie z innej beczki ja jestem po chemioterapii i teraz wróciłem do treningów itp i jak poprawić pracę jelit sporo rzeczy próbowałem .. niestety na jelitach mam zwapnienia co utrudnia trawienie .. tymbardziej teraz jak zacząłem jeść wiecej

Zwapnienie jelit ciężki temat kolego, to lekarz, jakaś forma terapii farmakologicznej. No i trenu nie wal bez opamiętania... (żart, żeby nie było :)


Spokojnie wiem że temat ciężki.. niestety lekarze nie potrafią pomóc.. szczerze mówiąc peptydy bardzo mi pomogły.

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Czy przez spermę mogą być przenoszone jakieś związki chemiczne? Mam na myśli leki, saa, suplementy.
Partnerka od jakiegoś czasu miewa problemy stref intymnych po stosunku a lekarze zganiają na używane przez mnie środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
diablo1
Czy przez spermę mogą być przenoszone jakieś związki chemiczne? Mam na myśli leki, saa, suplementy.
Partnerka od jakiegoś czasu miewa problemy stref intymnych po stosunku a lekarze zganiają na używane przez mnie środki.


Lekarze i ich teorie to mnie rozpier*dalaja .. raz ze znajomą rozmawiałem która ma gabinet medycyny estetycznej i była na szkoleniu z jakiegoś laseru Hifu czy jakoś tak i była " modelka " dziewczyna na której pokazuje jak dany zabieg wykonywać itp i lekarz pokazywał na modelce ten laser i coś zje*bał i babce caly owal poleciał w dół ( pół twarzy ) a przed " zabiegiem miala normalną twarz i powiedzial że pół twarzy ( owal ) poleciał jej w dół bo jezdzi samochodem i ma otarte jedno okno .. jak to usłyszałem to myślałem że j***ne .. a takich historii gdzie lekarze mają takie " akcje " znam mnóstwo

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
diablo1
Czy przez spermę mogą być przenoszone jakieś związki chemiczne? Mam na myśli leki, saa, suplementy.
Partnerka od jakiegoś czasu miewa problemy stref intymnych po stosunku a lekarze zganiają na używane przez mnie środki.


bzdura

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ja raz coś na partnerkę przeniosłem i jakiś czas później, chyba kilka miesięcy... rodziła... i wszystko na mnie lekarze zwalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
diablo1
Czy przez spermę mogą być przenoszone jakieś związki chemiczne? Mam na myśli leki, saa, suplementy.
Partnerka od jakiegoś czasu miewa problemy stref intymnych po stosunku a lekarze zganiają na używane przez mnie środki.


bzdura


Nie do końca
Są antybiotyki które jak bierzemy to nie można uprawiać sexu bo może zaszkodzić partnerce właśnie przez nasienie
Nawet w gumie jest ryzyko
Nie pamietam nazwy leku ale urolog wypisywał i tak mówił a lekarz raczej jeden z lepszych w mieście
Może jest to bardziej skomplikowane ale tak prosto mówiąc jak wyżej :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
mi chodziło o suple i saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Aaa ok spoko
Czyli niewiedza lekarza

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium