SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Moja wczorajsza refleksja, że te wszystkie mody co wchodziły i przechodziły i w które nie powiem -dawałem się czasem wciągnąć, to chyba nigdy na tym dobrze nie wyszedłem, i przysłowiowy kurak, ryż i brokuł, prosty trening z w miarę dużym obciążeniem, i wolna głowa od dziwnych rozkmin, to tego nic nie przebije. To tak na przestrzeni ostatnich 20 lat.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mam kolege, od lat ten sam schemat - robi cykl lapka wywozi do babki i forma up, lata po internetach beret zryty od pier...a i dołek, i mu to służy.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
parej
krisking12
Ooo dzięki, a ta strona jest w miarę wiarygodna?

Badamy Suplementy - tak, zbierają informacje, zaczęli od badania białek, gdzie w pewnej firmie na S wyszło, że mają więcej cukru, niż przewidywano. Oczywiście znajdą się osoby, które powiedzą, że to ustawione, że laboratoria mogą fałszować wyniki, że ziemia jest płaska itp, ale jak dotąd nikt nie opublikował kontr-badań, więc to tylko słowa. Próbka próbce może być nierówna, niemniej i tak większość spełnia kryteria i wymogi.

SięNiePoddawaj
jak Ci może wessać proszek w drugą stronę? Musiałbyś zaciagać strzykawka

W sumie to trzymałem tłoczek strzykawki jak zawsze, ale lekko, żeby nie wessało na maksa, tylko żeby lekko "wbić" wodę do ampułki. A tu zdziwienie. A Wy jak wbijacie wodę do ampułki z proszkiem do HCG? Na forum SFD wyczytałem, że nie powinno "pozwalać się" na gwałtowne wessanie wody do ampułki (proszek od HCG jest delikatny i nie powinno się nawet ampułką trząsać jak szejkiem z białkiem :D), a może pozwalać na gwałtowne wessanie wody to i się nie przejmować?



Ta firma na S odniosła się odnośnie tego i wycofała tamtą partię. I to był wałek od ich dostawcy którego zmienili po tamtej aferze. Badania były i są opublikowane więc przestać siać fermenty ciągle
Ty nawet nie wiesz jak hcg rozrobić, a pare miesięcy temu byłeś znawcą które HCG sa do kosza a które są dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
krzykacz
Mam kolege, od lat ten sam schemat - robi cykl lapka wywozi do babki i forma up, lata po internetach beret zryty od pier...a i dołek, i mu to służy.


Już jakiś czas korzystam z patentu twojego kolegi,
potwierdzam, najlepsza rada jaka przeczytałem w necie odnoście bb ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Bo ludzie za bardzo teraz rozkładają to na części pierwsze. Zagłębiają się w baaaardzo dużo szczegółów zapominając o tych podstawowych najprostszych zasadach nie wspominając już o tym ze aby rosnąć wystarczy mieć w miarę michę, zapiedzielac na treningu i zregenerować się. Nie mówię ze te wszystkie „szczegóły” są złe jeśli maja służyć zdrowiu podczas brania saa ale jeśli rozkminia się czy hcg czasem nie nabrac do góry nogami albo teścia nabrać igłą 0,6 zamiast 0,9 a zapomniana się ze trzeba do tego jeszcze zrobić ciężki trening no to coś tutaj jest nie tak…. Te wszystkie mądrości części ludziom przesłoniły to co najważniejsze w tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Pochodne DHT mają wpływ na psychikę? Od kiedy biorę provi wszystko w TV takie durne i naciągane mi się wydaje. Każda bajka i każdy film...


Zmieniony przez - LDL w dniu 2022-11-11 21:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Wkręcasz sobie. Może dht powoduje że bardziej się irytujesz, ale nie zmienia postrzegania na pewno.


Zmieniony przez - meirii w dniu 2022-11-11 21:36:59

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Kto w ogóle ogląda TV? Gdyby nie moja i jej serialowo, to dawno bym wyiebał przez okno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
U mnie tv wiele lat off-i same plusy.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
A ja tylko sportowe kanały.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium