SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
Helionus
prz1993
Jak myślisz, gdzie lipidy bardziej dostaną po dupie - przy 4 tyg na winie, czy przy 12?
I oczywiście z tym że po trenie efekty są dłuższe nie masz racji.
Ode mnie to tyle, a z logicznym myśleniem Ty masz problemy



Zależy od sumy ilości przyjętego środka. Także jak weźmiesz gram przez 12 tyg a 3 przez 4 to przez tę 4 będzie gorzej dla Ciebie. Trzeba też uwzględnić możliwości detoksykacji i regeneracji organizmu, dlatego krótkie cykle z wejściem z buta są złe. Bo tak samo jest z budową jak i regeneracja. Jak przegniesz to ilością tego nie przyspieszysz. Dlatego lepiej długo a wolno i np dobrą dieta i snem kierunkowość swój progress a nie ilością trena.

No ale to jest chyba oczywiste Tylko skoro Ziki napisał tylko o długości cyklu, nie o dawkach, to porównujemy czas, a nie dawki, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Egon33 igła 0,25x45 będzie lepsza do barków czy do pośladka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Helionus
A jakoś mnie ten bełkot Twój nie interesuje, napisałem to co Ja chciałem, nie musiałeś czytać.



Hahahah dobre , widzę właśnie że odpowiadają niektórzy na tematy których nawet nie czytają ( albo czytają a nie kleją ) ale ja mam inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Taka mysl mi wpadla do glowy, czy ma sens zrobic cykl na GH tylko po to by naprawic stawy i moze zyskac nowe wlokna miesniowe? Male dawki, kompletnie nie myslac o wielkiej masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205576
GH nie naprawi Ci uszkodzonych stawow, male dawki jedynie pomoga Ci delikatnie w regeneracji ale nalezy tez pamietac ze gh moze tez spowolinic prace tarczycy oraz spowodowac wzrost glukozy.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Aleks
GH nie naprawi Ci uszkodzonych stawow, male dawki jedynie pomoga Ci delikatnie w regeneracji ale nalezy tez pamietac ze gh moze tez spowolinic prace tarczycy oraz spowodowac wzrost glukozy.


Ok, czyli nie warto. Gdzies widzialem opinie ,ze deka moze pomoc na stawy, to prawda? Czy jest cos innego co warto uzyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Pjoter9


Ok, czyli nie warto. Gdzies widzialem opinie ,ze deka moze pomoc na stawy, to prawda? Czy jest cos innego co warto uzyc?


Jak na razie nic nie wskazuje na to, iż nandrolone jest dobrym środkiem mogącym mieć wpływ np. na staw barkowy, kolanowy, łokciowy – wiele przemawia za tym, iż stosowanie „deki” może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla struktury ścięgien.

Czytaj więcej na https://zdrowie.sfd.pl/art/Zdrowie/Czy_deca_durabolin_jest_lekiem_na_stawy_-a1270.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Rozumiem. A czy jest cos cokolwiek co warto? Oczywiscie po za suplami z kolagenem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Pjoter9
Rozumiem. A czy jest cos cokolwiek co warto? Oczywiscie po za suplami z kolagenem itp.


Ostaryna i BPC157.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Psycho Dad
Pjoter9
Rozumiem. A czy jest cos cokolwiek co warto? Oczywiscie po za suplami z kolagenem itp.


Ostaryna i BPC157.


Z BPC juz lece, dopiero kilka dni, ciezko powiedziec.

Nie wiedzialem o ostarynie, dzieki za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium