SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7275159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
flatearth
Zdiagnozowano u mnie ostre przewlekle zapalenie zoladka i dwunastnicy z pobranych wycinkow wykluczono helicobacter i celiakia tez wykluczona,biore na to controloc 40 i zastanawiam sie czy dodanie bpc moglo by pomoc w szybszej regeneracji zoladka, co sadzicie i jakie dawki tego bpc byscie sugerowali?


Jakie masz objawy ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
Cayek
Alkohol? Dragi? Antybiotyki czy NLPZ? Palenie papierosów?

Ja miałem problem od syfnego żarcia i brania dragów w okresie tej zj**anej deprechy to poskutkowało niedokwasotą
oraz stanem zapalnym żołądka. DNP też na pewno swoje zrobiło.

Wyleczone końskimi dawkami BPC Oral + inj, betaina do posiłków z białkiem, vivomixx przez 6 tyg saszetka dziennie,
siemię lniane, mocno dobrej jakości posiłki.

Teraz wszystko jest idealnie. Nigdy w życiu nie miałem tak dobrego trawienia.



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-06-09 14:32:18

Alko,dragi,NLPZ i jedzenie fastfoodow glownie,reszta wszystko smazone 0 warzyw praktycznie,jedyne co to nie pale.
Z objawow,pelnosc w brzuchu,wzdecia,biegunki,zgagi,refluks.

Zmienilem calkowicie zywienie teraz wszystko leci na parze 0 smarzonego czy fastfoodow,siemie lniane pije ten kleik na wiczor 25gramow miele sobie na swiezo nasiona i zalewam wrzatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czyli wszystko to co ja miałem - eliminacja alko i dragów w szczególności bo one tak dewastują kichy tymi spływami z nosa, że ja p******e. Nie zapomnę jak miałem zieloną biegunkę xD BPC 200-250 mcg oral codziennie pora obojętna. BPC Inj 500 co 2-3 dni obojętne gdzie. Vivomixx saszetka na pewno przez 4 tyg do posiłku. Debutir 2x2 kaps dziennie non stop. Siemię lnianę i kurkumina by wspomóc naprawę śluzówki żołądka. Jeśli po posiłkach z białkiem masz wzdęty brzuch, niedobrze Ci, pojawia się refluks to 2-3 kaps betainy HCL 15 min (to istotne by kwas solny zdazyl sie naprodukować nim zarcie trafi do zoladka) przed posiłkiem. Zmniejsz intensywność treningów póki co i powinno być Si.
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10180
skint73
LDL
skint73
Zaczynam obecnie trzeci tydzień na turce i samopoczucie ok. Pompa na treningu wyczuwalnie lepsza, siła lekko na plus już.

Rok temu pierwszy kontakt z turką i też bez żadnych nieprzyjemnych objawów


Podnosi Ci libido?


Wiesz co, nie zauważyłem. Cały czas mam wysokie


A jak bijesz teścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
flatearth
krzykacz
flatearth
Zdiagnozowano u mnie ostre przewlekle zapalenie zoladka i dwunastnicy z pobranych wycinkow wykluczono helicobacter i celiakia tez wykluczona,biore na to controloc 40 i zastanawiam sie czy dodanie bpc moglo by pomoc w szybszej regeneracji zoladka, co sadzicie i jakie dawki tego bpc byscie sugerowali?


Nie u wszystkich to się sprawdza, jak zreszta każdy suplement/lek/prp itd...
Testuj oceń sam.
Innej drogi nie ma.
Poza tym nim coś dostawisz bez wiedzy lek daj troche czasu na polepszenie.

Lekarz przepisal mi ten controloc na 3 miesiace dlatego tez szukam czegos co moze przyspieszyc proces gojenia.
W ogole mozliwe jest pelne wyleczenie takiego zapalenia czy to co jakis czas bedzie powracac? Z opisu wynika,ze jakimis lekami czy chemikaliami musialem zajechac zoladek.


Sposobów jest wiele, najważniejsze zachować umiar i nie katować teraz przewodu wszystkim co wpadnie do głowy bo u innych działało.
Skutek odwrotny do zamierzonego najczęściej.
Zachowaj spokój, podlecz się ipp z miesiąc i dopiero doklejaj inne pozycje. Ale nie wszystko na raz i w dawkach x3 bo więcej znaczy lepiej.
No i bez stresu, stres podbije to z czym się mierzysz także miej to na uwadze.
Dieta oczywiście 100% pod problem i jego rozwiązanie, zapoznaj się z np GERD.
Ogólnie temat szeroki i różne pozycje różnie pomagają dla każdego, dlatego jest ważne znaleźć swój złoty środek i tego się trzymać.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Cayek
Czyli wszystko to co ja miałem - eliminacja alko i dragów w szczególności bo one tak dewastują kichy tymi spływami z nosa, że ja p******e. Nie zapomnę jak miałem zieloną biegunkę xD BPC 200-250 mcg oral codziennie pora obojętna. BPC Inj 500 co 2-3 dni obojętne gdzie. Vivomixx saszetka na pewno przez 4 tyg do posiłku. Debutir 2x2 kaps dziennie non stop. Siemię lnianę i kurkumina by wspomóc naprawę śluzówki żołądka. Jeśli po posiłkach z białkiem masz wzdęty brzuch, niedobrze Ci, pojawia się refluks to 2-3 kaps betainy HCL 15 min (to istotne by kwas solny zdazyl sie naprodukować nim zarcie trafi do zoladka) przed posiłkiem. Zmniejsz intensywność treningów póki co i powinno być Si.


Dodatkowo unikaj smażonego mięsa/ryb.
Najlepiej tatar lub gotowane lub na parze.
Zmniejsz kalorykę tak by nie rozpychać kich.
Niech powoli to się normuje.
Mi to zajęło 6 tyg i teraz mam w WC klocka perfekcyjnego jak opisują w książkach o dietetyce. Wchodzę, plum, wychodzę. Nawet składu domestosa nie zdaze przeczytać
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
flatearth
Cayek
Alkohol? Dragi? Antybiotyki czy NLPZ? Palenie papierosów?

Ja miałem problem od syfnego żarcia i brania dragów w okresie tej zj**anej deprechy to poskutkowało niedokwasotą
oraz stanem zapalnym żołądka. DNP też na pewno swoje zrobiło.

Wyleczone końskimi dawkami BPC Oral + inj, betaina do posiłków z białkiem, vivomixx przez 6 tyg saszetka dziennie,
siemię lniane, mocno dobrej jakości posiłki.

Teraz wszystko jest idealnie. Nigdy w życiu nie miałem tak dobrego trawienia.




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-06-09 14:32:18

Alko,dragi,NLPZ i jedzenie fastfoodow glownie,reszta wszystko smazone 0 warzyw praktycznie,jedyne co to nie pale.
Z objawow,pelnosc w brzuchu,wzdecia,biegunki,zgagi,refluks.

Zmienilem calkowicie zywienie teraz wszystko leci na parze 0 smarzonego czy fastfoodow,siemie lniane pije ten kleik na wiczor 25gramow miele sobie na swiezo nasiona i zalewam wrzatkiem.


Byłeś na najlepszej drodze by pękła ścianka żołądka. A potem to już różnie bywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Cayek
Czyli wszystko to co ja miałem - eliminacja alko i dragów w szczególności bo one tak dewastują kichy tymi spływami z nosa, że ja p******e. Nie zapomnę jak miałem zieloną biegunkę xD BPC 200-250 mcg oral codziennie pora obojętna. BPC Inj 500 co 2-3 dni obojętne gdzie. Vivomixx saszetka na pewno przez 4 tyg do posiłku. Debutir 2x2 kaps dziennie non stop. Siemię lnianę i kurkumina by wspomóc naprawę śluzówki żołądka. Jeśli po posiłkach z białkiem masz wzdęty brzuch, niedobrze Ci, pojawia się refluks to 2-3 kaps betainy HCL 15 min (to istotne by kwas solny zdazyl sie naprodukować nim zarcie trafi do zoladka) przed posiłkiem. Zmniejsz intensywność treningów póki co i powinno być Si.


Betaina zwiększa poziom kwasu żołądkowego, a chłop bierze po to IPP, żeby kwasu było mniej. To już lepiej papaina.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To, że ma refluks nie oznacza, że ma nadkwasotę. Sam miałem refluks z powodu niedokwasoty Czyt. jadłem coś, szczególnie mięso i nagle tyle kwasu mi do gardła podchodziło, że wariowałem przez to.

Ten lek lubią dawać, ale on maskuje problem, a nie leczy źródło problemu.


Tak czy owak sprobowalbym BPC, Vivomixx i to co napisałem + badanie B12, Kwas foliowy, morfologia z rozmazem


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-06-09 15:02:45
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To pierwszy lek jaki ci podają w szpitalu (pomijając kroplówki itd., itp.) jak j**nie żołądek, tyle, że za pomocą pompy, dożylnie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium