SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
pisz do maleckiego i bierz z niego przyklad jak NIE robic w przypadku zerwania bicepsu. on zwlekal a teraz wyglada jak wyglada.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No dzięki za info. Małeckiego ogladałem, Wodyna obczaję. Liczę jednak, że to naderwanie, bo ruchomość mam pełną i krwiaka nie ma. Dziś się wszystsko okaże.. Wolałbym oczywiscie uniknąc operacji, ale jak zerwany to wyjścia nie bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To trzymamy kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
Małecki wyżebral na operacje i ponoć ma już teraz być wszystko jak należy a od ostatnich zabiegów minęło z chyba z dwa lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
pitbull61
No dzięki za info. Małeckiego ogladałem, Wodyna obczaję. Liczę jednak, że to naderwanie, bo ruchomość mam pełną i krwiaka nie ma. Dziś się wszystsko okaże.. Wolałbym oczywiscie uniknąc operacji, ale jak zerwany to wyjścia nie bedzie..


Ruchomość może być zachowana pełna, bo druga głowa bicepsa przejmuje pracę. Krwiaka też może nie być,szybciej właśnie jak włókna w środku mięśnia się przerwą to powstaje krwiak. Całkowite zerwanie przyczepu MOŻE wystąpić bez przerwania naczynia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Dokladnie .. poza tym za grosz wstydu trzeba nie mieć żeby zbierać na coś takiego, żenada
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
pitbull61
No dzięki za info. Małeckiego ogladałem, Wodyna obczaję. Liczę jednak, że to naderwanie, bo ruchomość mam pełną i krwiaka nie ma. Dziś się wszystsko okaże.. Wolałbym oczywiscie uniknąc operacji, ale jak zerwany to wyjścia nie bedzie..


Jak zerwałem klatkę - w przyczepie, w okolicy pachy, razem z paroma włóknami naramiennego i bicepsa - to krwiak był taki (10 cm/10 cm), że na usg nie było nic widać poza czarną plamą. To wewnątrz. Na zewnątrz krwiak wyszedł po paru dniach i wtedy objął już całą prawą pierś, prawy biceps i naramienny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Jest jakiś przelicznik ile berberyny hcl odpowiada 500mg metforminy? Jak na to znaczenie to jaka dawka dla kobiety metforminy? Pod względem wspomagania odchudzania. Aktualnie bierze berberyne 1g i coś tam pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
prz1993
Masakra że tyłu idiotow się znalazło że nazbieral...

Na olimpie też uzbierał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium