SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7409734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
To będzie wyglądać tak : osobnik ma niewiele tej serotoniny jest przygnebiony nie śpi itd weźmie mdma które uwolni resztki serotoniny i puki bedxie aktywne osobnik poczuje się lepiej ale jak mdma już zniknie to tej serotoniny nie bedxie w ogóle pomijam fakt ze osoba w depresji prawie wcale nie poczuje efektu mdma bo jak? Co mdma ma uwalniac jak zapasu jest niewiele dlatego powstały leki ssri. Które blokują marnowanie resztek serotoniny ktora jest w obiegu i z czasem dochodzi do równowagi mdma w takiej sytuacji tylko pogorszy sprawę tak mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Creme
To będzie wyglądać tak : osobnik ma niewiele tej serotoniny jest przygnebiony nie śpi itd weźmie mdma które uwolni resztki serotoniny i puki bedxie aktywne osobnik poczuje się lepiej ale jak mdma już zniknie to tej serotoniny nie bedxie w ogóle pomijam fakt ze osoba w depresji prawie wcale nie poczuje efektu mdma bo jak? Co mdma ma uwalniac jak zapasu jest niewiele dlatego powstały leki ssri. Które blokują marnowanie resztek serotoniny ktora jest w obiegu i z czasem dochodzi do równowagi mdma w takiej sytuacji tylko pogorszy sprawę tak mi się wydaje


A z kad wiesz że osoba z depresja ma braki serotoniny .Moze być inny powód depresji .
Depresja to jedna z najbardziej nie wujasnionych chorób (0stanow )

Wiem bo miałem przygodę ( byłem w ciężkim stanie )

Leki ssri nie działają czytałem historię jak powstały i tez zaliczyłem.
Naukowcy chcieli wykorzystać mdma do leczenia traumy wiejenych u weteranów itd

Pisałem o osobach ogarnietych które potrafiły w ciężkich chwilach pomuc sobie mdma i zniwelować smutki ubytku serotoniny.

Na forach dla narkusow masz podane co i jak .

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
No co do ssri to jedyny plus to możliwość dłuższego sexuu ale bez uh ah taki mechaniczny co do depresji mialem depresję i nawet psychoze po narko także wiem co jest pięć pasy plus haloperidol z tisercinem na spacyfikowanie nie jest mi obce co do mdma w latach 40 próbowano używać w psychoterapii ze względu na otwartość i wzrost empatii ale nie wypaliloo dlaczego ? Bo na zjeździe było gorzej niż przed A co do deficytow w depresji to masz rację może być to serotonina ale również dopamina i noradrenalina lub mixy ale to już Pan doktor ocenia w wywiadzie Ale to nie czas i miejsce na sprawy związane z sprawami od szyi w górę hehe


Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-11-18 05:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Widzę macie grube historie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Nie Lubie Poniedzialkow
Widzę macie grube historie:)


Kulturystyka to nie tylko doping :)
A życie to nie bajka .

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
Do 1mg. To wspomaga powyzej blokujesz naturalna produkcje i mija sie to z celem suplementacji i zmienia w hormonoterapie

Ja mam tabletki po 5 mg i biorę, gdy musze spać, a mi się nie chce, np gdy muszę zasnąć o 20ej, bo o 3ej wstaje, albo, gdy pospie dłużej, a wieczorem nie mogę zasnąć. Zasypiam po tym jak dziecko. Ale gdy nie potrzebuje to nie biorę i normalnie zasypiam, więc z tym blokowaniem to chyba nie tak , albo na każdego działa inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To zryj przez rok po 5g ed i potem odstaw.

Strzal propa 2x w miesiacu tez nie zablokuje


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-11-18 09:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
u mnie najlepszym lekiem na sen jest praca, pracuje 10 do 12godz nawet na dobe zalezy czy w delegacji jestem, zrobie swoje na dany dzien przykladam glowe do poduszki i spie momentalnie, problemem u mnie jest jak mam urlop albo swieta jak teraz zblizaja sie, jak mam wolne od pracy mam tez problem ze spaniem, wtedy wymyslam albo 2 trenngi albo co innego zeby sie wymeczyc, z tymi tabsami to roznie bywa znam pare osob co sie wspomagaja to roznie z tym jest zazwyczaj na poczatku pomaga pozniej jest gorzej i albo zmieniaja tabsy albo jest gorzej niz na poczatku bezsennosc gorsza albo slaby sen i zombie w ciagu dnia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co świrować z tabsami. Opiaty i inny syf . Ja się zaraz uzależniam i hoooy bombki strzelił .
Lepiej dobra książkę poczytać i okno samo się zamknie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Np pan tadeusz wersja 0.7

A na weekend trylogia




Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-11-18 11:34:19
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium