SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
o proszę. człowiek całe życie się uczy

panowie jeszcze ost pyt na dziś. jakie jest wasze zdanie nt masteronu na masie? cel to oczywiście kolejne kg mięsa, nie żadne nabicie, libido i inne aspekty. tak czy nie? gadałem z 5 osobami które biją saa ponad 10 lat, każdy doba coś reprezentuje i od 2 osób usłyszałem że spoko opcja na powolne, stabilne przyrosty, a od 3 osób usłyszałem że to nie środek od robienia masy. również słuchałem ostatnio Czechowicza i dostał pyt jaki drugi środek na drugi cykl poleca do testa i jego odp bez zastanowienia była masteron,niestety bez argumentacji dlaczego tak a nie inaczej. a Wy jak uważacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Są lepsze srodki na mase po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
a byłbyś tak uprzejmy i wypisał swoje, nie wiem, top 5, albo chociaż top 3 bez uwzględniania testa, hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Patrzac na sajdy to 1.prima 2.dhb 3.npp a patrzac na efekt to 1.antek 2.npp 3.dhb z tego co sam bralem. Ale ogolem na jakies tam poczatki to polecam te npp bo jest malo sajdowe, chyba ze jandrolony zle ka Coeboe wplywaja to dhb. Fajne srodki idzie cos zbudowac a krzywdy nie zrobią. Wiadomo ze ment mdrol czy antek porobi lepiej ale to juz grube zabawki. Kazdy z ttch środków bedzie lepszy od mastera


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-21 12:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
nandrolone idzie u mnie przez 3/4 roku, dla mnie super środek, trochę mozolny, ale fajny. a powiedz mi czy przy dhb może występować ten sam problem co przy boldku tj rozjechane morfo i uwalone estro? czy to tylko w nazwie oba środki mają boldenone a tak de facto to dwa różne środki z innymi sajdami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Totalnie inne. Moze mininalnie zbic estro ale nie działa jak bold. I na bank tak Ci hematokrytu nie wyj**ie tylko poszukaj dobrego dhb. Bo o to juz ciężej


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-21 12:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
takie sensowne dawki dhb dla chłopaka ważącego 90kg przy bf poniżej 10%? staż z saa 5 lat, używany był do tej pory test, nandro, master, meta, insa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
masteron fajny srodek, ja bym walil i caly rok ale wole miec czupryne na glowie wlacz sobie adama sukera na youtubie i on mowil wiecej o masterze, bo tego goscia co napisales to sam sie uczy od adasia
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
no masteron to mój ulub środek, mógłby iść cały rok tylko po co... nie jestem z tych co jak libido siadzie to już kolejna chemię muszę zjeść żeby wróciło bo inaczej żyć nie będę. w sumie mam kompletnie wywalone na to. po prostu tak poszukuje czego mógłbym jeszcze spróbować pod swój cel którym są tylko kolejne kg mięśnia, nie muszę bić czegoś żeby być bardziej nabity, czy mieć jedna żyłkę więcej. za ostatni rok dołożyłem skromne 3kg mięśnia i tak z roku na rok co raz mniej, a też nie chce bić wszystkiego na pale bo póki co żyje w zdrowiu i tak też chcę żeby zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
400-600 porobi ja mastera lece ciagle ze wzgledu na samopoczucie ale ja mam ogolem od cpania poj**ane z dopamina itp i u mnie samopoczucie to podstawa.


Wole to niz psychotropy ktore dostawalem, na tym to byly loty ja j**ie


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-21 12:24:35
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium