SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Jak tam wrociło wszystko do normy? Ja tez skonczylem tren i sie zastanawiam jak mnie zaskoczą wyniki. Na koniec leciało już 500/week ale na 2 miesiacach skonczylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Testoreron
Jak tam wrociło wszystko do normy? Ja tez skonczylem tren i sie zastanawiam jak mnie zaskoczą wyniki. Na koniec leciało już 500/week ale na 2 miesiacach skonczylem.

Tak, wróciło. Chyba nawet jestem w lepszej kondycji jak przed początkiem 2letniej bomby. Jedynie co to stawy mi bolały na mostku. Ale teraz jest ok. Dałem troche suplementacji, odpoczynku. Treningi miałem bardziej siłowe. Wagowo nic nie straciłem. Jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Tren mi nigdy siły nie dawał. W sumie żaden środek nie dawał. Oprócz, tury i NPP, chyba. Ale na mostku nawet nieco sprogresowałem siłowo. Tak że cykl zacząłem z tymi samymi ciężarami na których skończyłem. A NPP, dopiero zaczęło się wkręcać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Panowie jedno pytanie . Czy deka i NPP działa identycznie na samopoczucie u was ? Spotkałem się z opiniami że deka bardziej zamula. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie ? Tylko samopoczucie mnie interesuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29422 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Patriotaa
Mumin222
Nie lepiej dać metformine?


Po berberyne HCl 2x kapsa 500mgnie miałem problemów żadnych





Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2023-11-23 23:58:41


Mógłbyś coś więcej powiedzieć o metforminie? Chodzi mi o cel, zastosowanie, dawki. Pod kątem badań to się bierze czy ma to jakieś szersze zastosowanie jako mimetyk insuliny? Przed treningiem, do posiłków? Mam chyba z 4opakowania nieotwarte Glucophage XR 1000 które zaraz będą po terminie, może ktoś chce? Po berberynie też nie miałem żadnych problemów ze strony układu pokarmowego a z tego co pamiętam metformina właśnie trochę siada na bebechy i apetyt mi spadł po niej.



https://www.sfd.pl/Metformina_eliksir_młodości__-t1130687.html

Jest też sporo innych artów a sfd o metfie możesz poczytac

https://zdrowie.sfd.pl/art/Badania_naukowe/Metformina_działa_przeciwrakowo_Metformina_czy_berberyna_-a6953.html?_gl=1*1lwzw1b*_ga*MzgyNzA4NjA4LjE2NTI2NDY2NjE.*_ga_8YYC8K60BE*MTcwMDg0NTUzMi40MDg2LjEuMTcwMDg0ODA5Ny41OS4wLjA.


https://zdrowie.sfd.pl/art/Zdrowie/_Metformina__co_to_jest,_jak_działa_Czy_warto_brać_metforminę_-a5233.html?_gl=1*mq1xrl*_ga*MzgyNzA4NjA4LjE2NTI2NDY2NjE.*_ga_8YYC8K60BE*MTcwMDg0NTUzMi40MDg2LjEuMTcwMDg0ODE1Mi40LjAuMA..

Jest jeszcze sporo info pod hasłem metformina sfd.

Jeżeli masz wyrzucić to mogę spożytkować.pozdro

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2023-11-24 18:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5732
Od knife bym żadnego artykułu nie brał na poważnie On ma chyba wujka w zarządzie SFD...
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Nie czytam od kilku lat żadnych artykułów od knife.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Fajne miał Arty na body factory ale już ich nie ma

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Co sądzicie o braniu metki 2tyg on 2 tyg off i takie z 3 cykle pod rząd ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Pięknymłody
Helionus
Pięknymłody
Helionus
Pięknymłody
Panowie pozwolę sobie wrócić do dyskusji o ilości testa względem trenu tzn mniej teścia niż trenu jako że nawet dziś rozmawiałem z kolegą z siłowni który miał takie właśnie doświadczenie . Brał więcej testa , były nocne pocenia się , agresja i brak snu ...zmniejszył testa do minimum i nie czuł dosłownie że był na trenie . To kwestia indywidualna czy sporo osób w waszym otoczeniu tak ma ?

Jeżeli tak może być na trenie czy jest szansa że na dece będzie podobnie ? Czy tu ewidentnie sprawdza się lepiej większa ilość testa ?








Zmieniony przez - Pięknymłody w dniu 2023-11-20 20:41:15


Chodzi tu o uwrażliwienie na aromatyzacja która 19 nory dają, tak samo masz z deka.


Możesz rozwinąć ?


Zobacz, nandrolony (deka,NPP) aromatyzuja dużo mniej (ponoć 5razy mniej) przez to że idą receptorem progesteronowym.No to na średnio 100 mg testa jak trzyma Ci estro w połowie to 100 deki będzie 5x mniej ( na pewno nie jest to idealnie tak że te 5x, ale dużo mniej, za forach widzę że między 1-1,5g week solo daję estro górna normę). Czyli by mieć estro jakkolwiek obecnie to pół grama to takie minimum solo.

I teraz patrzę ktoś leci 300 deki solo, estro gleba, prolka ponad normę, to jak ma nie być DD w takim układzie i lipy z głową.

Będę za rok, półtora się przymierzać do nandro solo, muszę na sobie w końcu spróbować, na razie test wystarczyło, bo jeszcze za młody stażem jestem na to by próbować ciężkich kalibrów. Testa, gh, insa i można do 100-110 kg lekko wejść w zdrowiu.


Kumam przesłanie i eksperymenty na dece ale ja pytam o proporcje do testa i porównanie do proporcji z trenem gdzie to w wielu przypadkach mniej testa niż trena ludzie sobie chwalą . Co z deką w takim przypadku ?



Zobacz na jednostki w labo w jakich jest prolka podawana a estro( rzędy wielkości jednego i drugiego). I teraz jeśli nandro konwertuje przez receptor prog to robi to zamiast testa. A gdzieś musi on być utylizowany, dlatego wzrasta estro sporo więcej niż na testo solo, bo zmiane ulegają stosunki i różne ich szlaki metabolizmu. Bardzo podobnie jest z trenem, bo to 19-nor. Tylko tutaj jeszcze kortyzol ma trochę znaczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium