SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7297216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ketchup123
lodzianin1
Ketchup123
Wie ktoś jak to jest z tymi produktami na PKT co jaki czas są aktualizowane bo mam prawie 400 pkt do wykorzystania a tam jest sam badziew że nie ma co wybrać masakra, ostatnio aminokwasy chociaż były ale z.activlab których nie nawidze a tak to lipa na maxa


no lipa jest po całości ja ostatnio dosminy wziąłem z 15 pudełek


To może weź no tam szepnij wyżej w tej sprawie to może coś podzialaja bo niby fajnie program pkt dobra sprawa ale co z tego jak nie ma co brać, koszulkę z blok ekipy dadzą albo galaretki no jednym słowem same ochlapy ale moim zdaniem powinni jakieś lepsze produkty też dac z lepszych firm

A po co mają dawać za darmo coś co schodzi dobrze i mogą sprzedać za normalna kasę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Zeby program punktow mial sens istnienia?
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Mogli by chociasz lotki i igly dac :D
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34976 Napisanych postów 89896 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
No właśnie cos co każdy używa na codzinien, białko, amnno , jakieś,pre, albo widzę chociaż maslo orzechowe jest ale jak zwykle chwilowy brak , no cały ten program to mają tylko żeby się ochlapów pozbyć co leżą i nikt nie kupuje albo się data kończy ale i nie zawsze bo wtedy wrzucają do działu z krótką data i nawet za pkt nie można wziąść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Napisz swoje uwagi w dziale o sklepie może ktoś sobie weźmie do serca
Ja czekam aż będzie coś ciekawego i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
patryk173
Ketchup123
lodzianin1
Ketchup123
Wie ktoś jak to jest z tymi produktami na PKT co jaki czas są aktualizowane bo mam prawie 400 pkt do wykorzystania a tam jest sam badziew że nie ma co wybrać masakra, ostatnio aminokwasy chociaż były ale z.activlab których nie nawidze a tak to lipa na maxa


no lipa jest po całości ja ostatnio dosminy wziąłem z 15 pudełek


To może weź no tam szepnij wyżej w tej sprawie to może coś podzialaja bo niby fajnie program pkt dobra sprawa ale co z tego jak nie ma co brać, koszulkę z blok ekipy dadzą albo galaretki no jednym słowem same ochlapy ale moim zdaniem powinni jakieś lepsze produkty też dac z lepszych firm

A po co mają dawać za darmo coś co schodzi dobrze i mogą sprzedać za normalna kasę


Jak za darmo to są wydane pieniądze w tym sklepie , i te pkt są dowodem na to że jesteś rzetelnym i oddanym klientem ich sklepu , a wiadomo że stałych klientów się powinno dobrze traktować i jakiś fajny gratisik od czasu do czasu dac , my mamy pkt i co z tego jak tylko leża i nie ma co z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oko za oko, ząb za ząb, batony za punkty ,a Lepper na prezydenta ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
W biedronce też o kartę pytają za każdym razem przy kasie, a punktów na niej wgl nie nabija, tylko czasem jakiś produkt taniej jest, a nawet jak nie ma to i tak pytają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
A w media markcie dają torbę nie dla idiotow %
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium