SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7448781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10201
lordknaga
flatearth
F1.08
Macie obsesje z tym HCG "nieaptecznym". Polowa forum wbija underowe HGH ktore jest trudniej zrobic, a HCG sie boja ze wyj**ka wbijam tylko underowe HCG od kilku lat i nigdy nie narzekalem.

A kogo to obchodzi co ty wbijasz i co wbija polowa forum jak mam mozliwosc to zawsze wybiore apteke i mam pewnosc ze to co jest deklarowane na opakowaniu jest w srodku a nie jakies zanizone gowno albo calkowity brak substancji a juz tym bardziej przy takich srodkach jak hcg czy ia




Zmieniony przez - flatearth w dniu 5/8/2023 4:50:35 PM



kurcze, troche bez sensu napisane, obchodzi to wielu a powiedzialbym wiekszosc userow, ktorzy przegladaja ten temat, bo po to zostal on stworzony?

jak masz mozliwosc aptekdi to super, ale duzo ludzi niestety nie ma takiej opcji... a tutaj jedna strona jest napisane ze actiza 50% stezenia, 2 strony dalej ze dziala jak apteka a jeszcze 2 strony dalej ze nie siedzi tam nic to samo imperial i jeszcze kilka innych ug, ktore sa szeroko dostepne.

testa tez z apteki masz 100% pewnosci ze siedzi co ma siedziec przeciez a ug takiej pewnosci miec nigdy nie bedziesz, chyba ze samemu zaplacisz i wyslesz do labu na przebadanie i uda ci sie zrobic zapas jednego batchu/rzutu.

zreszta w tym temacie przez kilka lat przewinelo sie wiele teorii, ze nawet apteka miala wpadki.


Ja mam właśnie HCG MSD 15 sztuk tej samej serii i korci mnie, aby zbadać zawartość, bo rozumiem, że jak ta sama seria to teoretycznie w każdym flakonie tyle samo powinno być. I w sumie wiem ile bije HCG przez kolejne 14 miesięcy... tylko nie znam żadnego labo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
colin2000
Apteka nie może mieć wpadki. A nawet...za wpadkę jest już ważna za odchylenie stężenie w setnych % i od razu wycofują lek. Jest postawiony rygor na wyroby farmaceutyczne to samo przechowywanie, nie może być nigdy powyzej 25 stopni C. w pomieszczeniu gdzie przechowywane są leki, nie wspominając już leków w temperaturze 3-8 st.c gdzie ba każdej zmianie jest pisany raport godziny o temperaturze w lodówce.



Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-05-08 19:15:43


bardzo się mylisz ;)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
W czym się myli ..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
krzykacz
W czym się myli ..?


Że apteka wtop nie robi. Wycofywanie produktów nie raz miało miejsce.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402782
Ale on nie napisal że nie robi tylko ze nie może mieć a jeśli już się zdarzy to lek jest wycofywany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
wincol
Ale on nie napisal że nie robi tylko ze nie może mieć a jeśli już się zdarzy to lek jest wycofywany


I co z tego jak trafił już do obiegu ziom ? ;)
Po jablkach...

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
acidm
krzykacz
W czym się myli ..?


Że apteka wtop nie robi. Wycofywanie produktów nie raz miało miejsce.


Zdarza się, a od czasów świrusa % poszły w góre.
W pl (i innych krajach) gif/gis publikują co miesiąc (nawet częściej) informacje o wycofaniu leków/suplementów/wyrobów med z obiegu/użytkowania.
Też mnie to zawsze zastanawia dlaczego do takiej sytuacji dochodzi, ale dochodzi bo odbiorcy i producenci leków zarazem nie badają surowców zawierzając dostawcom w certyfikaty otrzymane od producentów półproduktów/surowców.
Życie
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10201
wincol
Ale on nie napisal że nie robi tylko ze nie może mieć a jeśli już się zdarzy to lek jest wycofywany


Tylko taka sytuacja się wydarzy wszystko przebiega w sposób zorganizowany i kontrolowany. A wycofane UG fejki mogą miesiącami krążyć snując dodatkowo dziwne pogłoski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
pracowalem przy lekach i wiem jak to wyglada od dupy strony a mianiowicie - producent robi badania / testuje swoj wlasny produkt. zawsze masz zatrudniony dzial quality i inspektorow i u mnie w firmie zdarzaly sie wpadki i nie zawsze minimalne, to testowali inny batch jako "podkladke" ktory zdal testy i wystawiali cert, bo przeciez produktu, za ktory wszystko zaplacili - surowiec, transport, robocizne ? nie wyp******a ot tak do smieci sa firmy, ktore tak robia ale watpie, ze jest takich wiele. myslisz ze apteka robi testy produktow ktore opycha i to kazdego rzutu? to jest tylko sprzedawca i jak cos sie sypnie to tam reka reke myje. a juz wiele razy, leki byly cofane z aptek, to samo tyczy sie zarcia/napojow. jak by wszystko bylo robione jak powinno byc robione, to do takich rzeczy, by nigdy nie dochodzilo...

ale jak to w biznesie zdrotownym oni nie zarabiaja na tym, zebys byl zdrowy i kazdy chce robic profit a wpadki sie zdarzaja i to w najwiekszych firmach.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 5/10/2023 1:42:43 PM
5

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
Można podejrzewać nieuczciwość producentów i fałszowanie badań/danych, tak samo jakiś tam % leków nie zbadana krąży sprzedaje się jest przyjmowana bez analizy a jest czymś tam skażona bo zazwyczaj o to się rozchodzi. Temat rzeka ..
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

forma lato