SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Nie sądzę żeby ten certyfikat zapewniał jakąś większą jakość.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ale Ty patrzysz na cos innego. wejdz sobie na oficjalna strone IFOS i poczytaj

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
zę , sprawdzę ale już mi się zapala lampka. Ekoterroryzm hahah
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
certyfikatow pod suple z o3 jest co najmniej kilka. najistotniejszy jest IFOS, bo to on bada suple pod katem zanieczyszczen, metali ciezkich, jak rowniez jakosc/swiezosc pozyskiwanego oleju.

poza tym jak ktos placi 50zl za opakowanie z o3 to niech nie oczekuje, ze robi sobie tym suplementem "dobrze". za dobre jakosciowe o3 z certyfikatem trzeba wylozyc kilka razy tyle.


Zmieniony przez - czellista w dniu 06/06/2020 12:04:14

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Pany, jak ma się moc letro do ari jeśli chodzi o dawkowanie? Przykładowo ile trzeba letro żeby działało jak 1mg ari?
Dotychczas z IA stosowałem jedynie ari i to właściwie nawet nie za wiele w swojej karierse, bo mój organizm nie ma dużych skłonności do aromatyzacji a i na wysokim estro (x2 norma) czuję się zazwyczaj bardzo dobrze. Aktualnie przy redu żeby trzymać e2 w połowie widełek wystarczy mi ćwiartka ari (0,25mg) e3d, letro jest mocniejszy a mam tabsy 2,5mg apteka więc co, tylko roztwór ze spirytem i mierzyć na insulinowce optymalną dawkę do spożycia?
Następna sprawa, jak ma się lerto do hamowania gino? Czytałem gdzieniegdzie na ten temat, jednak z żadnych 100% wiarygodnych źródeł a to poniekąd również ważna kwestia, gdyż czuję delikatnie zmiany pod sutem a usg dopiero za 2tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Czellista . A tu u Nas skąd zamawiasz ?
Masz coś gdzieś sprawdzonego ? Dzięki

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
hipopodryl
Pany, jak ma się moc letro do ari jeśli chodzi o dawkowanie? Przykładowo ile trzeba letro żeby działało jak 1mg ari?
Dotychczas z IA stosowałem jedynie ari i to właściwie nawet nie za wiele w swojej karierse, bo mój organizm nie ma dużych skłonności do aromatyzacji a i na wysokim estro (x2 norma) czuję się zazwyczaj bardzo dobrze. Aktualnie przy redu żeby trzymać e2 w połowie widełek wystarczy mi ćwiartka ari (0,25mg) e3d, letro jest mocniejszy a mam tabsy 2,5mg apteka więc co, tylko roztwór ze spirytem i mierzyć na insulinowce optymalną dawkę do spożycia?
Następna sprawa, jak ma się lerto do hamowania gino? Czytałem gdzieniegdzie na ten temat, jednak z żadnych 100% wiarygodnych źródeł a to poniekąd również ważna kwestia, gdyż czuję delikatnie zmiany pod sutem a usg dopiero za 2tyg.

Żeby letro ruszyło Gino trzeba lecieć tabsa ed. A i tak nie jest powiedziane ze pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364322 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668785
hipopodryl
Pany, jak ma się moc letro do ari jeśli chodzi o dawkowanie? Przykładowo ile trzeba letro żeby działało jak 1mg ari?
Dotychczas z IA stosowałem jedynie ari i to właściwie nawet nie za wiele w swojej karierse, bo mój organizm nie ma dużych skłonności do aromatyzacji a i na wysokim estro (x2 norma) czuję się zazwyczaj bardzo dobrze. Aktualnie przy redu żeby trzymać e2 w połowie widełek wystarczy mi ćwiartka ari (0,25mg) e3d, letro jest mocniejszy a mam tabsy 2,5mg apteka więc co, tylko roztwór ze spirytem i mierzyć na insulinowce optymalną dawkę do spożycia?
Następna sprawa, jak ma się lerto do hamowania gino? Czytałem gdzieniegdzie na ten temat, jednak z żadnych 100% wiarygodnych źródeł a to poniekąd również ważna kwestia, gdyż czuję delikatnie zmiany pod sutem a usg dopiero za 2tyg.


U mnie to wygląda tak jakoś 3 tab ari=1 tab letro
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
patryk173
hipopodryl
Pany, jak ma się moc letro do ari jeśli chodzi o dawkowanie? Przykładowo ile trzeba letro żeby działało jak 1mg ari?
Dotychczas z IA stosowałem jedynie ari i to właściwie nawet nie za wiele w swojej karierse, bo mój organizm nie ma dużych skłonności do aromatyzacji a i na wysokim estro (x2 norma) czuję się zazwyczaj bardzo dobrze. Aktualnie przy redu żeby trzymać e2 w połowie widełek wystarczy mi ćwiartka ari (0,25mg) e3d, letro jest mocniejszy a mam tabsy 2,5mg apteka więc co, tylko roztwór ze spirytem i mierzyć na insulinowce optymalną dawkę do spożycia?
Następna sprawa, jak ma się lerto do hamowania gino? Czytałem gdzieniegdzie na ten temat, jednak z żadnych 100% wiarygodnych źródeł a to poniekąd również ważna kwestia, gdyż czuję delikatnie zmiany pod sutem a usg dopiero za 2tyg.

Żeby letro ruszyło Gino trzeba lecieć tabsa ed. A i tak nie jest powiedziane ze pomoże


To ja podziękuję, już mi stawy skrzypią na aktualnym estro widc zbijać do zera nie zamierzam
Zatem w tej kwestii czekam na usg i w razie czego atak tamoxem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114018
Panowie wiem że trochę nie na temat ale mam już dość jedzenia ryżu gotowanego na wodzie tej papki,ktoś używa może tego parowaru do ryżu i może mi powiedzieć czy wychodzi w nim ryż sypki czy też jest taki jak po ugotowaniu w garnku ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium