SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7377295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wojmir28
Ogólnie z biegiem trwania deficytu by pewnie Ci się to unormowało, a raczej na pewno, bpo od tego jest deficyt by znosić IO, ale właśnie jeśli coś było skopane, Gh to potęgowało, to znacznie trudniej utrzymać założenia, przez hipo reaktywne, wahania nastroju, nawet nie idzie dobrze treningu zrobić i wyrobić aktywność poza siłownią, więc nie było sensu się męczyć środkiem, który w teorii miał pomagać. Tak mi się zdaje :)

Odstawiłem w 16 tygodniu redukcji bo się nie normowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
TO nie wiem, nie będę wróżył, możliwe, że przez właśnie te wahania energii, hipki spadł Ci na tyle neat, że nie byłeś w deficycie, ale to taka luźna myśl, bo ciężko mi się na podstawie jakichś danych odnieść do tego, bo podejrzewam, że w tamtym badaniu dostawali mniejsze dawki GH i być może ten deficyt był znacznie głębszy, a na koksiarskich dawkach badań się nie robi

W każdym razie, ja bez względu na wszystko bym nie walił GH na redukcji ponieważ szkoda środka na redukcję, GH lepiej sprawdzi się na masie w celu budowania mięsa, które jest trudniejsze niż zrzucanie smalcu i bez GH też się obędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
18-20tys korków dziennie nie zmiennie. To nie to gh na redu jednak jak ktoś ma długa redukcje a mu nie przeszkadza to ma swoje profity a jak się komuś hajs zgadza to czemu nie ale wiadomo to jak z towarem jeżeli mamy coś dawać bądź nie to zawsze lepiej dać na masie niż redu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
mam pytanie odnośnie treningu. może ktoś będzie wiedział przedstawię 2 różne serie:
1. 85% CM, 7 powt, tempo 1010, osiągnięty upadek miesniowy
2. 60% CM, 10 powt, tempo 4010, osiągnięty upadek mięśniowy

pytanie: w kontekście hipertrofii, czy obie te serie sprawdza się tak samo? czy jednak mimo wszystko seria nr 1 będzie bardziej efektywna ze względu na większy ciężar, czy nie ma to znaczenia, ponieważ w obu przypadkach został osiągnięty upadek mięśniowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie da się tego porównywać w ten sposób sama ilość powtorzen już powoduje aktywacje innych włókien mięśniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
tak też myślałem hehe dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Możliwe że tak, z tego co się orientuję to nie jest ważne jakie włókna zostaną aktywowane a ile i jakim napięciem mechanicznym odpowiedzą na wysiłek. Kwestia tego czy łatwiej Ci wykonać poprawnie technicznie w pełnym zakresie ruchu większy czy mniejszy ciężar do upadku. Najlepiej jest operować mniejsza ilością powtórzeń, z tego względu że powodujesz mniejsze uszkodzenia mechaniczne tkanki mięśniowej co sprowadza się do mniejszych strat mps na odbudowę, więcej idzie na nadbudowę, oraz mniej paradoksalnie obciąża układ nerwowy, bo o ile sama seria na wyższym cm obciąża bardziej CUN o tyle więcej szkodliwych metabolitów i cytokin prozapalnych wydzielają mięśnie po treningach na wyższym zakresie powtórzeń i to one są szkodliwe dla układu nerwowego i nie tylko. Ale to wiesz teoria, w praktyce może to działa ale stanowi jakieś wyjątkowe przypadki.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
Policz sobie objętość treningowa, większa objętość najczęściej równa się większemu u bodzcowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Zależy co masz na myśli obj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
Helionus
Policz sobie objętość treningowa, większa objętość najczęściej równa się większemu u bodzcowi.


niekoniecznie. istnieje limit objetosci po którym zaczynasz zaliczać regres
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium