SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7366316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Czyli jednak nie warto balować już poza domem chyba że na bombie
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Bez klamki to ni.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja mam zawsze zestaw malego szewca i 2l krwi w zapasie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403312
Ewentualnie polecam nie blokować ciosów nożem tak jak to robił ostatnio Szpilka z pięścią przeciwnika. Od czego są koszulki kolcze czy też pełne zbroje płytowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
To moja wina trochę była mocno porobiony czym tylko się da wkurzsylem się że typ odbił łaskę która ostatnie 2noce spędziła ze mną wziąłem pustą butlę po wodzie rozbilemm mu na głowie ale koledzy jego byli w pobliżu a że jestem nerwowy to jakoś szło dopóki nie zacząłem czuć ze cięć i wbić zakończyło się na wizycie policji jak sie obudziłem stwierdziłem ze nie czuję się pokrzywdzony i poszli i siedzę w domu i regeneracja to polecę sam testosteron i tyle nigdy więcej melanzyy w innym mieście i wlocxenia się h** wie gdzie i z kim a wszystko przez problemy z kobietą ciągłą redukcja na niskich ww glowa siadla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luk321
Creme
Siema Panowie masakra pobalowalem na bombie i skończyło się to utrata ok 2l krwi kilkadxiesiad dziur po nozu o formie nic nie mówię niedawno wyszedłem ze szpitala od czego zacząć ponownie myślę że sam test ?
To ładnie się tam bawicie:).Sam test wystarczy

To musiałeś wyglądać jak szwajcarski ser.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
W spożywce już jest luz u mnie na mieście.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Jak mumia bardziej cały w bandazach A leki przeciwbólowe dawali mi jakieś śmieszne a ze opiaty nie są i Nie były mi obce to nie czułem się za ciekawie i zresztą nie czuje do teraz ale nie mogę nic więcej niż ketonal bo znowu polecę w tango..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Są tego plusy . Ba jakiś czas odechce Ci się baletów . I nasuwa się pytanie czy warto o jakiegoś kołtuna co odbija z prawej na lewa zdrowie ryzykować ? 3 noce z tobą 3 z nim później pójdzie jeszcze dalej ...

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
nie kazdy idzie na impreze, zeby jakies swinie rwac, mozna isc poprostu, zeby sie nap******ic ale opcja 1 czy 2 to z wiekiem przechodzi.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium