SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7307049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Poszedł dzisiaj pierwszy strzał z mety iniekcyjnej. Leci IONS. Ależ to cuchnie... wszystkie te mety iniekcyjne tak walą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antek inj dopiero wali
Mój leży w piwnicy , żona mi to chciała wyj**ac przez okno , capiło q całej chacie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
diablo1
Poszedł dzisiaj pierwszy strzał z mety iniekcyjnej. Leci IONS. Ależ to cuchnie... wszystkie te mety iniekcyjne tak walą?


bilem ostatnio mete z primusa i nic nie smierdziala, a dzialala jak trzeba

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
To ze wali to raz ale mam wrażenie ze podczas treningu śmierdzi tym jakby pot był śmierdzący tak jak ta meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Jak polecicie dawkować sally na pierwszy kontakt? Tabletki 4mg. Jestem podatny na takie stymulanty.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
To gwajakol tak wali inaczej odczucia po inj byłyby podobne do wbicia mocno stężonego DHB.
Sally zacznij od 2-3x 4mg i obserwuj co się dzieje.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Czyli rano popołudniu i przed treningiem? ćwiczę około 17.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
ryba266
Czyli rano popołudniu i przed treningiem? ćwiczę około 17.


Może być ciężko usnąć jak mówisz, że jesteś podatny.
Są różne szkoły. Ja po prostu na mniejszych dawkach do 30mg daję całość przed treningiem lub dzielę na 2 i jedna przed treningiem, druga przed cardio, bo mnie nawet gram kofeiny nie kopie.... Inni wrzucają po prostu tak by mieć w miarę stabilne stężenie (okres półtrwania) cały dzień powiedzmy do tej 18/19stej. Ja bym jednak wrzucał ok 1h przed aktywnościami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok dzięki, tyle wystarczy mi wiedzieć, reszta wyjdzie w praniu.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114024
Suplementując Nac trzeba co jakiś czas robić sobie od niego przerwy czy można go lecieć ciągle bez żadnych przerw ? Pytam bo tak mi się wydaje,że ktoś raz tu pisał żeby robić przerwy ale nie jestem pewien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium