SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
prz1993
Haha to u mnie identyczna para, i ten sam rok nawet, bo w 2007 zacząłem ćwiczyć Pamiętam tą ostrowie dobrze





Aż sie łezka w oku kreci ,też się trochę tego zjadło
..ale jak zaczynałem treningi w 95r to nie pamiętam co wtedy było dostępne, napewno nie za wiele.
Pozniej pamiętam megabola i porcjowanie bialka łyżeczka żeby na długo starczyła puszka 300 czy 500g Jeszcze tez pamiętam firmę np MLO czy Ultimate czy jakos tak to bylo . Przesiadywało się u gosciq w sklepie z suplami i słuchało co można wziąć zeby dopakować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
A ja kiedyś jakoś w 2000 r na allegro kupiłem nie białko serwatkowe tylko serwatkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
e-lite
Sproszkowane jaja była najlepsze , w pokoju siwo %)


Firma ovopol chyba nie dałem rady tego pic waliło zbukiem zero rozpuszczalności

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Pamiętacie ten cudowny moment jak w swoich rękach zobaczyliście omnadren i metę jelfy?
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Chłopy jakich butów używacie na siłownię? Ja ogólnie pop*****lam sobie w japonkach na siłowni, a martwy czy siady robię na bosaka. Ale myślałem zainwestować w jakieś powerlifty. Ale na mobilności też mi zależyz a wyglądają na sztywne troche. Ktoś ma, wypowie się? Albo coś innego polecacie?


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2022-12-16 08:38:00

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jaco1977
HMB to juz pamietam jak bylo w 2 polowce 90 lat ;) i tanio nie bylo zreszta jak i inne odzywki .Weider królował ;)


Taaa, jechałem do miasta powiatowego po Giant Mega Mass 4000
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
meirii
Pamiętacie ten cudowny moment jak w swoich rękach zobaczyliście omnadren i metę jelfy?


Kiedyś wrzuciłem kolekcjonerki hit z mojej kolekcji - fotki metki jeszcze w szklanym słoiczku ...notabene w takim samym jak Encorton który przez pewien czas znikał z oddziałów jako substytut metanabolu, nabijał jak skurvysyyn
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Kiedys kupno odzywki to byl wyczyn...moja pierwsza kupilem przez brata od jego kolegi bo juz jej nie chcial...nawet nie wiem czy tam byla odzywka w srodku. Kumpel kupowal wtedy mleko "bebiko" niebieskie bo mialo duzo bialka lata 90







Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2022-12-16 08:59:13

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
krzykacz
meirii
Pamiętacie ten cudowny moment jak w swoich rękach zobaczyliście omnadren i metę jelfy?


Kiedyś wrzuciłem kolekcjonerki hit z mojej kolekcji - fotki metki jeszcze w szklanym słoiczku ...notabene w takim samym jak Encorton który przez pewien czas znikał z oddziałów jako substytut metanabolu, nabijał jak skurvysyyn


Encorton, to zabójca mięśni. Nasila degradację białek w mięśniach i katabolizm białek w całym organizmie. Zatrzymuje za to wodę, pewnie stąd efekt nabicia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ten kto z wawy to pewnie pamięta jak się ruską metę 20 parę lat temu kombinowało na stadionie 10-lecia
2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium