SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105882
Panowie mam gówniane pytanie :D Czy to normalne że po każdym posiłku chodzę w przeciągu 10-20 min srac? Bo w robocie już sobie podśmiech**ki robią że 5 razy dziennie sram :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jezeli tak nigdy nie miales to normalnie nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Od kiedy wrzuciłem enzymy i więcej cardio na masie to mam to samo, może nie 10minut, ale z 4x dziennie leci. Nie wnikałem w temat, ale ma to swoje plusy, krócej trzymam syf w kichach, zauważyłem u siebie dziwną korelację, pomijając, że brzuch nie jest tak wywalony, czuję się lżej, to im rzadziej odwiedzam kibel tym większą retencję mam, gorszy apetyt i gorsze samopoczucie. Wydaje mi się, że póki stolec mieści się kształtem i zapachem () to jest ok. Częstsze wyrzucanie produktów ubocznych ma same zalety. Problem tylko jak piszesz, w robocie, już się do mnie dopier., że non stop latam do kibla i ciągle komentarze, ale można to odwrócić. Zawsze jak ktoś mi mówi o sraniu, czy że długo srałem, albo "dużo jem to dużo sram", mówię że cechą charakterystyczną prymitywnych plemion jest rozprawianie o potrzebach fizjologicznych, zamiast jak najszybciej zapomnieć to się rozwodzi o kichaniu, prychaniu, szczaniu i sraniu, podczas gdy są ciekawsze i bardziej ambitne tematy. Działa zawsze :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SięNiePoddawaj
Panowie mam gówniane pytanie :D Czy to normalne że po każdym posiłku chodzę w przeciągu 10-20 min srac? Bo w robocie już sobie podśmiech**ki robią że 5 razy dziennie sram :D


Lipidy, wątroba, woreczek wsio zdrowe?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Miewałem też takie "okresy" Z czasem przejdzie/unormuje się. Tak jak Wojmir pisze póki konsystencja stolca w normie nie ma się czym przejmować

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SięNiePoddawaj
Panowie mam gówniane pytanie :D Czy to normalne że po każdym posiłku chodzę w przeciągu 10-20 min srac? Bo w robocie już sobie podśmiech**ki robią że 5 razy dziennie sram :D


U mnie po zmianie diety tak jest . Leje tez często , i tez w robocie te odwodnione nurki się śmieją ze leje non top . Ale wszystko jest ok . Z badań tak wynika . Wiec nie zawracam sobie tym głowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
e tam norma , u mnie na masie koszt jedzenia = koszt papieru toaletowego , na redu za to raz na 3 dni :)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940641
U mnie natomiast od dłuższego czasu leci niezmiennie ta sama micha , codziennie o tej samej porze posiłki i codziennie dwójka o tej samej godzinie można powiedzieć że z zegarkiem w ręku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paweł ty to szwajcarska precyzja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24341 Napisanych postów 68047 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537677
Niemiecki temperament

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium