SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7434319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
blase83
snara
blase83
Snara, jak byś mi tylko powiedział czym zajmuje się taka osoba jak "Sygnalistka kontroli umysłu" to będę wdzięczny. Jak żyje to nie słyszałem o takim zawodzie, funkcji, hobby czy co to jest.

Pierwszy raz slysze ta nazwe :)
Ale w tych czasach wszystko mozlowe.
Kiedys ogladalem jekies wystapienie polityka w EU w Brukseli to zanim rozpoczal to dziekowal transseksualistom i po kolei to po chyba z 50 odmianie chcieli go uciszyc a on dalej zeby jakiegos transgendera nie obrazic i bedzie wymienial do konca.
Takie czasy.
A co do konroli to widac co zrobil ten wirus z ludzmi.
Jak rzad i lekarze powiedza wstrzyknij gowno to ludzie bez zastanowienia to zrobia i zaplaca.
To mozna nazwac kontrola przez strach

To odnośnie tego filmu co wrzuciłeś. Pierwsze kilka sekund i spotkasz się z tą nazwą. Brzmi świetnie, coś między gościem co kieruje samolotami na płycie lotniska a Yurim z Command and Conquer Red Alert.
A co do tego co napisałeś, to kto z nas nie wstrzykuje jakiegoś gvwna, bo mu kolega polecił i jeszcze za to płaci?
Także nie wiem czym się tu emocjonować.


Filmik tyko wyrywkowo zerknolem bez niego wiem co jest grane.Szczerze wierze bardziej kolegom niz rzadowi i lekarzo :)
Umnie to takie proste :)


Zmieniony przez - snara w dniu 2020-03-20 00:03:45

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Coś dla fanów teorii spiskowych




1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22524 Napisanych postów 32965 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403723
Ja też wierzę bardziej bliskim, co nie znaczy że się parę razy nie zawiodłem Rząd i zaufanie to jak kvrwa i miłość.
Ale żaden nie jest wirusologiem, czy kimś kto może mieć wiedzę w temacie, zostają oficjalne informacje. A im wierzę bardziej niż fejkowym postaciom z neta które niby coś wiedzą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
A kto tu mówi o zaufaniu do rządu? Jak ktoś odrzuca szamanizmy nie oznacza, że odpala za chwilę płemieła i słucha co on tam pieprzy i ściemnia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
snara
diablo1
Pewnie jadł wołowinę

W 70% je wola tu wiekszosc kulturystow je wola i baranine.
Nawet wiekszosc zwyklych ludzi tak je.
Temu tu mam duzy wybor stekow i wolowiny.

A koleszka na bambie xxx lat +syntol
Tu wiekszosc rokersow syntol laduje


Pisałem w formie żartu. Jakbym lepiej zarabiał to na pewno jadłbym znacznie więcej wołowiny. Wtedy pewnie też wleciałoby więcej ryb czy indyka.
A "syntholowców" nigdy nie zrozumiem.


Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2020-03-20 07:45:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To zależy jaki syntholowiec. Nawet nie wiesz ile osob wali.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
No nie mam pojęcia. Tutaj bardziej mi chodzi w ogóle jak można to wbijać. Wiem tylko pobieżnie jak to działa no ale do ch**a.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ty mowisz o oleju mineralnym i tych sebilach z Brazylii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
No w Rosji też są te ludziki Michellin. To są różne rodzaje syntholu? Takie które puchnie to g**** jak galareta pod skórą i jakieś inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak, cala olimpia jest na syntholu to stanfard srodek. On sie wchlania z czasem i sladu nie ma. A to co Ci d****e wbijaja to zwykly olej xD
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium