Dziwacy wstrzykujący sobie synthol nie są już niczym nowym, ale to smutne, jak bardzo stało się to powszechne w ciągu ostatnich kilku lat. Jednym z głównych powodów, dla których faceci to robią jest to, że chcą iść na skróty. Chcą żeby ich mięśnie wyglądały na większe, by zaimponować innym. Zabawne jest to, że bardziej wzbudzają w sobie litość, niż jakikolwiek respekt. Profesjonalni kulturyści używają syntholu w niewielkich ilościach, aby pewna grupa mięśni bardziej się uwydatniła i wydawała się większa, ale nie zyskują przy tym siły. Zawsze gdy w sieci pojawia się jakiś freak prezentujący wypełniony olejem biceps, przyciąga on dużo uwagi internautów. Znacie na pewno legendarnego Gregga Valentino i jego „eksplodujące ramiona”, Rosjanina Kiril "Bazooka Arms" Tereshinl czy Brazylijczyka Rodrigo i jego dziwne ruchy taneczne.

 

https://youtu.be/DFpfZNBvRDw

Również nieżyjący już legendarny Rich Piana przyznał się do wstrzykiwania syntholu kilka razy. Z niepokojem obserwujemy, że chętnych do posiadania niezbyt efektownych, nabrzmiałych kształtów nie brakuje. W sieci pojawił się kolejny freak, który prezentuje wypełnione olejem bicepsy. Niezidentyfikowany jeszcze mężczyzna nazwany został „Rambo Synthol Freak” i to nie z powodu jego niesamowitego podobieństwa do Sylwestra Stallone, ale ze względu na jego szykowne dodatki takie jak czerwona opaska i spodnie moro.

Jak widać na powyższym zdjęciu, bicepsy tego człowieka odrażająco zwisają i wyglądają jakby się topiły. Zapewne są gigantycznymi torbami zapalenia i infekcji... Nie oszukujmy się, nie skończy się to dobrze. No ale fejm musi się zgadzać...

Hall of Fame ( biorą olej lepiej niż Passat)

bo liczy się rozmiar, masa ponad wszystko :)

Znalezione obrazy dla zapytania synthol pump and pose

 

Komentarze (12)
lodzianin1

Ale d**** to szok

4
monkey22

Matko Bosko a już myślałem że nic mnie nie zaskoczy po bazooka man i hulku

1
alex79

Bez komentarza.....brak słów co ci ludzie maja w glowach....pozniej wychodza takie dziwactwa......;)he he he

0
GrzechuPe93

Podajcie cwiczenia na takie bice XD

0
OTTO

No i dzięki takim osłom , wiem że mimo zaledwie 35 cm w bic to ja jestem na dobrej drodze :)

0
alexus

a mnie rozwalił ten kawałek: "...Rich Piana przyznał się do wstrzykiwania syntholu kilka razy..." chyba kilka razy w miesiącu :-)

0
Bull

Chyba Cię lekko poniosło, Rich to nie Passat. Nie potrzebował, az tyle oleju!

1
lodzianin1

Dokładnie jak Bull napisał nawet jak RP stosował synthol to w nie zauważalny sposób .Chłop miał gen do tego sportu po prostu .

0
lordknaga

rich piana w lapach mial pmma - implanty, ktore zafundowal sobie w mexyku, on nie musial nic tankowac :-)

0
bartek81

Boli od samego patrzenia, każdy jeden do bicka wielkości uda ma przedramię jak grubsza babeczka :)

1
Anonim

Chłopy w ZK biją zwykły rzepak , ale tak tragicznie po nich to nie wyglada , jak tu na tych zdjęciach

1
domosos

Brak słów, co trzeba mieć w głowie by do takiego stanu się doprowadzić .

1