Specjaliści z ALLNUTRITION od dawna byli nękani na facebooku, poprzez maile i komunikaty na messengerze. Dawid Śmietana z Ostrowa napisał: „dajcie w końcu jakiś dobry synthol, przecież to olej WCT, a sprzedaż oleju WCT nie jest w Polsce nielegalna”. Faktycznie, po konsultacjach z profesjonalnymi kulturystami IFBB udało się stworzyć synthol który zawiera 85% WCT (tłuszcze najwyższej jakości pochodzące z oleju palmowego i oleju z ziaren palmowych), 7.5% lidokainy oraz 7.5% alkoholu. Niektórzy mówią, że synthol jest niebezpieczny.

Eksperci z działu doping na SFD przekonują, iż to nieprawda. Wielu specjalistów działu doping przeżyło więcej niż 35 lat, a część ma kontakt z „farmakologiczną stroną mocy” od dziecka.

Dlaczego synthol?

Trening jest pracochłonny i nudny, na dodatek musisz jeszcze regularnie jeść. Synthol z ALLNUTRITION sprawia, iż budowanie gigantycznych mięśni jest łatwe i przyjemne. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż Greg Valentino jest zainteresowany produktem i poprosił o próbkę nowej partii. W swoim czasie z syntholu o podobnym składzie często korzystał Rich Piana. Z nieoficjalnym informacji wynika, iż dystrybucją produktu na rynku amerykańskim był zainteresowany sam Arnold Schwarzenegger. Napisał on list z pochwałą do prezesa firmy ALLNUTRITION. Schwarzenegger cieszy się, iż dobrej jakości suplementy diety ułatwiające osiąganie celów kulturystycznych stają się łatwiej dostępne w Polsce.

Czy synthol nadaje się dla pań?

Pracowicie trenujesz pośladki, ale wcale tego nie widać? Chciałabyś uzyskać większe piersi i efektowne m. czworogłowe uda? Synthol z ALLNUTRITION pozwoli Ci na realizację marzeń. Specjalna formuła na bazie naturalnych produktów sprawia, iż mięśnie są pękate, pośladki zamieniają się w imponujące dzieło sztuki. Po pierwszej iniekcji specjalnego, zdrowego, naturalnego oleju mężczyźni bez wątpienia zaczną się za Tobą oglądać. Zamów preparat już teraz, nie daj się wyprzedzić koleżankom!

Czemu synthol z ALLNUTRITION?

Korzystanie z nieznanego pochodzenia syntholu często powoduje zniszczenie mięśni, prowadzi do infekcji, zniszczenia estetyki sylwetki oraz uszkodzeń mięśni. Co prawda, chwilowo i sztucznie zwiększa się objętość np. ramienia – tylko taka interwencja może kosztować zdrowie. U jednego z kulturystów stosowanie nieznanego produktu z czarnego rynku doprowadziło do wycięcia 11 cm x 5 cm x 5 cm tkanki z mięśnia dwugłowego ramienia. Po kilku miesiącach musiał się poddać operacji w drugim bicepsie. Kolejny zawodnik stosował olej sezamowy. Badanie MRI u 40-latka wykryło ponad 100 cyst z olejem rozsianych w jego ciele. Co najgorsze po otwarciu ramienia mężczyzny okazało się, iż praktycznie nie ma tam już mięśni – tkanka została trwale zniszczona – zamiast mięśni były zwłóknienia oraz tłuszcz! Mężczyzna po kilku latach nie mógł już w ogóle trenować oraz stale odczuwał ból. Cóż, za głupotę płaci się czasem bardzo słono. Synthol z ALLNUTRITION został sprawdzony przez ekspertów z działu doping i żaden nie narzekał na jego jakość, nikt nie doznał infekcji ani zniszczenia mięśni. Jeden z moderatorów działu doping opisał ten produkt następująco: „Synthol z ALLNUTRITION jest lepszy niż olej rzepakowy i olej słonecznikowy które biłem kiedyś razem ze spirytusem. Daje trwały efekt, mięśnie stają się pękate – właśnie o takich marzyłem!”.

Synthol z ALLNUTRITION jest sprzedawany w sugerowanej cenie 200 zł za opakowanie.

Charakterystyka:

  • stworzony w laboratorium, w 100% sterylny i bezpieczny,
  • pomaga uzyskać „napompowaną” masę mięśniową,
  • pochwal się swoim naprawdę wyrzeźbionym, smukłym i gotowym do rywalizacji ciałem,
  • zwiększ zainteresowanie płci przeciwnej swoją niewiarygodną masą mięśniową godną bazooka man z Rosji,
  • zmniejsza ból po treningu!
  • pomaga w pokonaniu naturalnej bariery przyrostu mięśni
  • łatwy w użyciu olej wzmacniający miejsce, który celuje w obrzęk powięzi mięśniowej, zapewniając natychmiastowe rezultaty!

Dawkowanie: 0.5-1 ml w duże grupy mięśni raz na 10 dni.

Prima aprilis :)

Komentarze (13)
Jezoo

A jest w tabletkach? ;-) :-D

2
Bull

w takiej formie nie ma tego żadna marka, tylko olej

2
hcp

boozoka man z Rosji,sylwetka marzenie :):)

3
Natan33

A w penisa można wstrzykiwać??%-)

3
Bull

Możesz

0
Anonim

Z powodu walenia gruchy prawą rękę mam większą od lewej. Czy ten specyfik rozwiąże moje problemy i pomoże z tym problemem asymetrii?

0
gokuson

Zdecydowanie. Pomaga również osobą które aktywują strażaka lewą ręką.

6
goreddek

Jestem ektomorfikiem. Czy sprzedajecie też opakowania po 5 litrów?

2
gokuson

Tak, będą dostępne w Lidlu.

2
Karlitopl

Czy jeśli wstrzyknę w zwieracz, to rozrośnie się na tyle, że podczas przysiadów ze sztangą nie będę puszczał bąków?

0
hcp

Sie posmialem Panowie,pomysly macie przednie hahahha

2
R00lackk

Czy też ktoś miał tak że po przeczytaniu artykułu powiedział pod nosem : WY CH#JE

2
Bull

:)

1