Każdy z nas spotkał się ze stwierdzeniem, że śniadanie to bardzo ważny posiłek, który dodaje energii na cały dzień. Jednak w obecnych czasach, gdzie tempo życia jest tak wysokie, że nie mamy czasu nawet na chwile odpoczynku, a tym bardziej na przygotowywanie zdrowych dań, sprawia, że często wychodzimy z domu, nie jedząc nic.

Niestety badania wskazują, że unikanie śniadań (pomijając krótkie okresy redukcji tkanki tłuszczowej) nie zawsze wpływa korzystnie na nasz stan zdrowia, wiele z nich pokazuje, że rezygnowanie tego posiłku wiąże się ze wzrostem ryzyka występowania cukrzycy, chorób krążenia, czy nawet otyłości. Co w takim wypadku zjeść by było smacznie, szybko, i zdrowo? Marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć wyjątkowe granole, które zdecydowanie różnią się od zwykłych produktów śniadaniowych oferowanych w supermarketach.

Dwie doskonałe kompozycje smakowe

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G FRUITY - granola owocowa na bazie płatków owsianych, sezamu, siemienia lnianego, ziaren słonecznika, suszonych owoców i produktów pszczelich.

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G NUTS – granola orzechowa na bazie płatków owsianych, migdałów, orzechów nerkowca, ziaren słonecznika, siemienia lnianego, suszonych owoców i produktów pszczelich.

Energia, witaminy i zdrowie

Te wyśmienite granole to prawdziwy zastrzyk energii, witamin i dawka wielu substancji prozdrowotnych dla naszego organizmu. W mieszankach tych znajdziemy znane i stosowane od tysięcy lat zarówno w medycynie, jak i kuchni produkty pszczele, które osłodzą każdą potrawę, ale również wpływają na poprawę naszych naturalnych barier ochronnych.

Miód, pyłek, propolis i wiele innych 

F**KING DELICIOUS GRANOLA jest wzbogacona o naturalne miody gryczany oraz wielokwiatowy, które są źródłem wielu kwasów organicznych, flawonoidów, witamin oraz substancji działających przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Dodatek pyłku pszczelego i propolisu wzmacnia działanie antyoksydacyjne oraz immunostymulujące. Oczywiście nie można też zapomnieć o walorach smakowych miodu, które dodają wyjątkowej słodyczy. Warto również zaznaczyć, że F**KING DELICIOUS GRANOLA nie jest dosładzana cukrem, całą słodycz zawdzięczamy suszonym i liofilizowanym owocom oraz produktom pszczelim. Kolejną zaletą tej granoli jest wysoki udział nasion i orzechów, które są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, oraz błonnik. Składniki te są niezwykle ważne w prewencji chorób dietozależnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie czy otyłość.

Już wiesz jak zacząć dzień?

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS GRANOLA 300 G FRUITY & NUTS to idealny kompan porannej kawy. Wyśmienicie sprawdzi się w wersji z mlekiem, jako dodatek do jogurtu, twarożku czy też zalana wodą. Wyjątkowy smak pochodzący ze zdrowych orzechów, owoców oraz produktów pszczelich sprawi, że poranna owsianka, nie będzie już kojarzona z przykrym obowiązkiem, lecz z wybornym posiłkiem, który pozwoli idealnie rozpocząć dzień.

Komentarze (0)