SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170790
Nie wkręcaj sobie z tym prowironem nie wiadomo czego, duża większość substancji odpada w przedbiegach, w wątrobie,

chcesz takich efektów jak piszesz to master a nie ledwo działający proviron, a jak boisz się sidow to odstaw i kup kreatynę, nie ma nic za darmo
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dokładnie ja brałem pol roku proviron w dawce 100mg na odbloku i nic mi to nie dało
Może lekko libido lepsze ale nic więcej
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Litwin123
Ok NAC- a co powiecie na TAD oral - zredukowany glutation? Ja sobie kupilem taki wcale nie jest to juz tak bardzo drogie i zero zgagi, czy problemow zoladkowych ktore zdarza mi sie miec a teraz leci nawet antek i ani razu jakiegokolwiek problemu nigdy tak nie mialem


Wchłanianie na poziomie gownianym
Nie warte już było poruszane to na forum jak był apteczny w wersji oralnej a nie jakiś wynalazek na Allegro np z tego co widzę a wiec TAD dożylnie albo domięśniowo
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
ziki2000
Dokładnie ja brałem pol roku proviron w dawce 100mg na odbloku i nic mi to nie dało
Może lekko libido lepsze ale nic więcej


Sprawa indywidualna ja już 50 mg super odczuwam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
TAD tylko domiesnia a naj;epiej do żyły z witaminą C.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Co do provironu. Ja gdy testa miałem poniżej dolnej granicy brałem apteczny 3x25mg i nie czułerm prakttycznie noi. Na bombie czxy na mostku jak jestem to 2x25mg czyli 50mg dziennie odczuwam. Najbardziej czuję po libido. Także jest tez zależność. Na testosteronie lepiej klepie provi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Arkus P
Nie wkręcaj sobie z tym prowironem nie wiadomo czego, duża większość substancji odpada w przedbiegach, w wątrobie,

chcesz takich efektów jak piszesz to master a nie ledwo działający proviron, a jak boisz się sidow to odstaw i kup kreatynę, nie ma nic za darmo


Tylko w moim przypadku dodatnie DHT ma na celu poprawę wszystkiego w sferze psychicznej, seksualnej a nie muskularnej- może poza wysuszeniem. A nie mieć zastosowania jako drugi steryd i odgrywać jakąś rolę w budowaniu mięśni. Taki subtelny dodatek. Dlatego pytam o provi gdyż naczytałem się że praktycznie nie dociera do mięśni lecz w głowie "fajnie miesza"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Niektorym miesza niektorym nie. Ja dwa razy podchodzilem i dawki 50 nie czulem nigdy. Wiecej nie probowalem

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie czy wynik TSH 3.1 gdzie norma górna jest do 4.2 może świadczyć o niedoczynności tarczycy? Ft3 i ft4 w połowie normy a przeciwciała ok. Ponad 2 lata temu miałem niedoczynnośc tarczycy tsh około 6 i brałem euthyrox. Wyleczyłem żołądek, jelita i helicobacter się pozbyłem no i zacząłem odczuwać nadczynność i schodziłem z dawek aż nie biorę już z ponad pół roku. Od jakiegoś czasu odczuwam skutki uboczne podobne do tych jak miałem przy tsh 6. Wtedy endo mówiła że prawidłowe tsh nie powinno przekraczać 1.5-2. Ktoś coś wie na ten temat? Lekarz mówi teraz że tsh 3.1 jest ok jednak odczuwam to włosy lecą, nastrój kiepski i brak energii. Może wrzucić euthyrox 25mcg i obserwować? Wtedy brałem wcześniej 75mcg i tsh było 1.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jeżeli jest w normie a ft3 i ft4 w połowie to czym się przejmujesz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium