SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Hmm daj mniejsza igle i wciskaj powoli , po strzale chwile odczekaj i wyjmuj także powoli , po wyjęciu od razu przyciśnij miejsce wklocia wacikiem . Może to cos pomoże .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
czasem wyleci, to jedyne dojscie powietrza przeciez
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
acidm
krzykacz
Poglądowy sprzęcik, dla koxa na pewno nie odpowiedni.


Coś polecasz?


4 pomiary (g/d/p/a), alarm niskiej baterii (czyli sprzęt nie mierzy na siłe tylko daje inf i wyłącza się żeby zmienić zasilanie), alarm źle założonego/zapiętego rękawa. Plus atest chociązby towarzystwa, ale są też inne. Im ich więcej tym wiarygodność pomiaru będzie lepsza, a przy tych 2 funkcjach alarmu nie ma już raczej możliwości żeby źle zrobić i otrzymać pomiar. Firm podawać nie będą jest ich dużo ważne co sprzęt oferuje.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
maxi123yyy
Siema podczas wyciągania igły po strzale wypływa część oleju z powrotem, miałem tak już ze 2 razy co mogę zle robić jakieś rady miał tak ktoś ? Igła 40mm wbijam całą głęboko w poślad strzał powoli a i tak podczas wyjmowania igły trochę oleju wyleci ;/


Trzymaj dłużej igle po strzale w mieśniu

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
I wyjmuj ją na raty że tak to powiem. Ostatni etap ściśnij skóre z igłą i dopiero wyjmij całkiem jednym szybkim ruchem, chwile możesz potrzymać. Główną rolę gra tutaj szybkość tłoczenia i wyjmowania igły, za szybko tłoczysz za szybko wyjmujesz. Lub też za płytko bijesz. Przyjrzyj się temu.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2213 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14011
Wolno wpuszczaj, po wpuszczeniu odczekaj chwile z iglą w środku i nie wal grubymi igłami. 0.6 jestem optymalna i mniejsze zrosty są tak przynajmniej w moim przypadku a bilem różnymi i różnymi dlugosciami. Lekarka moja powiedziala ze 0.6 25mm wbijana w poslad przy moim tłuszczyku jest ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2213 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14011
Dodam ze wbijam całą i lekko pod kątem*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364894 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670392
Na ranigast 150 mg brałem zawsze receptę bo był taniej niż bez recki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
maxi123yyy
Siema podczas wyciągania igły po strzale wypływa część oleju z powrotem, miałem tak już ze 2 razy co mogę zle robić jakieś rady miał tak ktoś ? Igła 40mm wbijam całą głęboko w poślad strzał powoli a i tak podczas wyjmowania igły trochę oleju wyleci ;/


Po wtloczeniu soku pozostaw igle w mięśniu na kilkanaście sekund i dopiero wyciągaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Ktos pisal ze Ranigastu nie ma, wracam dopiero co z apteki za szybka Ranigast SOS do oporu lezal.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium