SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Wiad
Heh... Tak, wiem. Jak trafię w tętnicę lub serce bijąc płytko w udo to więcej postu nie napiszę. Mogę też trafić w oko. Ale wiesz co Michaś? Do tej pory jeszcze nikomu nie udało się trafić w tętnicę, serce i oko bijąc płytko w udo. Wiem - szok. Kto wie - może będziesz pierwszy.

Luzu więcej. Daj link do zgonu gościa od wpompowania testu w tętnicę. Poczytam, bo na wiarę to ze mną tak średnio. Ogólnie to jestem ateistą.


Nie będę komentował bo szkoda sie wk***iac jeszcze na jakiegoś dzbana który nie ogarnia podania w zyłe a w tętnicę i czym to grozi

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ty nie komentuj, tylko link podaj to sobie poczytam o tych zgonach po wtłoczeniu oleju w żyłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Wiad proszę cię, zacznij brać leki spowrotem
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Wiad
Ty nie komentuj, tylko link podaj to sobie poczytam o tych zgonach po wtłoczeniu oleju w żyłę.


Ten dzban dalej o wtłoczeniu oleju w żyle . Człowieku olej to Ty miej w głowie
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
Siema pomóżcie czy tak można :D
Rano helios naczczo przedtreningowo, a popołudniu sally+yoha?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu_,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujacych_stagnacje_.-t1185334-s5248.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Sector27
Panowie, czy ktoś odczuwał różnicę pomiędzy zastrzykami HCG rozcieńczonego w BAC wodzie i soli fizjologicznej? Wcześnie robiłem z roztworem NaCl i było ok. A po BAC mam lekko bolesne zaczerwienienie i mały obrzek w miejscu ukłucia. Biłem, oczywiście, podskórnie z zachowaniem sterylności.


Ja wole wodę bakteriostatyczną niż sól fizjologiczna . Po soli lekko piekło/bolało ale to pikuś i tak . A po wodzie bakteriostatycznej jest o wiele lepiej bynajmniej jak dla mnie

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Michass90
Sector27
Panowie, czy ktoś odczuwał różnicę pomiędzy zastrzykami HCG rozcieńczonego w BAC wodzie i soli fizjologicznej? Wcześnie robiłem z roztworem NaCl i było ok. A po BAC mam lekko bolesne zaczerwienienie i mały obrzek w miejscu ukłucia. Biłem, oczywiście, podskórnie z zachowaniem sterylności.


Ja wole wodę bakteriostatyczną niż sól fizjologiczna . Po soli lekko piekło/bolało ale to pikuś i tak . A po wodzie bakteriostatycznej jest o wiele lepiej bynajmniej jak dla mnie

Fakt, przy NaCl coś tam piekło przez chwile, ale z BAC mam gorzej. A jaką wodę BAC stosujesz. Może to woda lipna mi sie trafiła? MGN, jakby cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
elemakus93
Siema pomóżcie czy tak można :D
Rano helios naczczo przedtreningowo, a popołudniu sally+yoha?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu_,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujacych_stagnacje_.-t1185334-s5248.html


pewnie że można byle nie za późno bo możesz mieć problemy ze spaniem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
Michass90
Sector27
Panowie, czy ktoś odczuwał różnicę pomiędzy zastrzykami HCG rozcieńczonego w BAC wodzie i soli fizjologicznej? Wcześnie robiłem z roztworem NaCl i było ok. A po BAC mam lekko bolesne zaczerwienienie i mały obrzek w miejscu ukłucia. Biłem, oczywiście, podskórnie z zachowaniem sterylności.


Ja wole wodę bakteriostatyczną niż sól fizjologiczna . Po soli lekko piekło/bolało ale to pikuś i tak . A po wodzie bakteriostatycznej jest o wiele lepiej bynajmniej jak dla mnie


ja teraz lecę na HCG od AC rozrabiam w wodzie do inj i boli zawsze po inj miejsce wkłucia (bije podskórnie) kilku znajomych ma to samo bez względu czy w widzę czy w soli rozrobione .
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
lodzianin1
Michass90
Sector27
Panowie, czy ktoś odczuwał różnicę pomiędzy zastrzykami HCG rozcieńczonego w BAC wodzie i soli fizjologicznej? Wcześnie robiłem z roztworem NaCl i było ok. A po BAC mam lekko bolesne zaczerwienienie i mały obrzek w miejscu ukłucia. Biłem, oczywiście, podskórnie z zachowaniem sterylności.


Ja wole wodę bakteriostatyczną niż sól fizjologiczna . Po soli lekko piekło/bolało ale to pikuś i tak . A po wodzie bakteriostatycznej jest o wiele lepiej bynajmniej jak dla mnie


ja teraz lecę na HCG od AC rozrabiam w wodzie do inj i boli zawsze po inj miejsce wkłucia (bije podskórnie) kilku znajomych ma to samo bez względu czy w widzę czy w soli rozrobione .

A, No to teraz mam spokój))) Skoro to tak ma. To ok. Chociaż Andro na NaCl jakoś mi lepiej poszło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium