SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7416542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Mety nie żarłem lata ale jak żarłem to nie tylko bloka zero to jeszcze apetyt mega. Nigdy więcej niż 6 tyg i 30-40 mg dziennie nie probowałem. Jedyne co miałem to po cyklu zgaga na maxa pare tygodni. Chociaż to właściwie prehistoria haha ostatnio jakies 17-18 lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wtedy to ja bobwit nak***ialem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
Eve123
meirii
Co stosujecie na blok apetytu na mecie?
Jeszcze przed redu planuje do teścia i mastera dodac metę na 7 tyg ale boje się zmuły i braku apetytu.
Synbiotyk, kiszonki dadzą radę z żołądkiem? Jakieś sprawdzone "coś" na apetyt ktoś stosował?
Wątroba będzie wspomagana zdrową żywnością i hepatilem a po cyklu poleci ostropest i hepamerz lub heparegen.


A masz ten blok czy z góry zakładasz?




Ty to raczej malo masz do powiedzenia w tym temacie bijac ledwo troche testa i nie majac doswiadczenia. Dobrze ze zaklada i mysli w przod.


Iberogast wrzuc z glutamina 2x ed 15 kropli i10g gluty. U mnie chwalą



Dobrze.. już nic nie udzielam sie :)
Pytałem bo chciałem sie dowiedzieć jak z wątroba i jej ochroną sytuacja wygląda - ale masz racje jako laik nie mam prawa nic gdybać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
metke lubie i w miare dobrze toleruje, choc tez dawno nie brale orali ostatnio tylko bold test i mastery teraz moze cos dorzuce ale to po tych cyrkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gdybac masz prawo Eve ale taki koment nie na miejscu mi sie wydal to sie czepilem. Czesto blok wystepuje od orzrciazenia watroby ale jednak zwykle problem lezy w jelitach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Powalony temat bo np. uwielbiam metę, ale mam na niej przepotężny blok apetytu i po 2-3 tyg używania 30-40 mg muszę żreć 3 paki vivomixu by było znowu w miarę ok. Po innych oralach typu Antek/Wino brak problemów.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mi znow meta wywala cisnienie a antek nie, i apetytu tez nie blokuje a wino od razu odcina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941354
Mi bardziej duża dawka trenu przyblokuje apetyt , przy oralach zero problemu...
Jeśli chodzi o ciśnienie po antku wybijało mi już konkretnie , po mecie średnio odczuwalne...
Co organizm inne saidy...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-03-26 13:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
Gdybac masz prawo Eve ale taki koment nie na miejscu mi sie wydal to sie czepilem. Czesto blok wystepuje od orzrciazenia watroby ale jednak zwykle problem lezy w jelitach.



Luz :)
Jak pierwszy kontakt miałem z meta to znowu apetyt jak po paleniu - pralka w żołądku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Dzięki za odpowiedzi.
Tak jak dmq napisał, po prostu wolę zapytać w razie czego.
A kto pyta, nie błądzi podobno

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium