SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7272876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 533
skejcik
U mnie jak wjedzie faza na coś to leci kilka miesięcy, a potem nie mogę na to patrzeć.
Przykładowo przez dłuższy czas głównie jadłem makarony - jak widziałem ryż to ble, a teraz najchętniej bym kanapki ryżej sypał


Podobnie. Makaron, kurczak, cała gama gotowych sosów Heinz w lodówce i tak od 4 miesięcy... dla odmiany pomidor, ogórek zielony, pikle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94097 Napisanych postów 363933 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667594
Harold
Najlepsza do naleśników pszenna
Naleśniki maja być pyszne
Lodziak jaka redukcja się szykuje , że się martwisz kalorycznością mąki ?


Od września trzeba się w końcu spiac bo mi roku braknie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94097 Napisanych postów 363933 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667594
Ja z ryżem mam podobnie jadam albo wcale albo cały czas %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Ja z sosów to tylko carolina reaper z roleskiego, tyle, że u mnie ten słoiczek starcza na dwa dni max, a potem 3 dni bebechy bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94097 Napisanych postów 363933 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667594
A co to za sos ? Pewnie coś mega ostrego ,bo to chyba jednak z najostrzejszych papryk na świecie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Ja uwielbiam te sosy z all/sfd ten słodko-ostry wygrywa

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94097 Napisanych postów 363933 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667594
robertjudi
Ja uwielbiam te sosy z all/sfd ten słodko-ostry wygrywa


Słodko ostrego nie jadłem i nie widziałem go w ofercie juz patrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94097 Napisanych postów 363933 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667594
Jak ktoś lubi bardzo pikantne dodatki to polecam ta musztarde,ja nie jestem w stanie jej jesc taka ostra

4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Cała linia Scorpion z Roleski to jest ogień xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Ta musztarda jest świetna. Bardzo ja.lubie. a jest jeszcze seria z owocami np z gruszką, malina etc bardzo dobre do marynaty etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium