SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Eaa z jakiej marki polecacie co cenowo dobrze wychodzi? Activlab ok będzie czy jest coś bardziej opłacalnego?
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja biorę z my protein . Ale jak to cenowo konkurencyjne wychodzi to nie wiem
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
snara
lodzianin1
Nie lubie nutelli dlatego pewnie w miejscu stoję %


Miałem klienta któremu powiedziałem żeby jadł masło orzechowe to d****i posłuchał d****nej żony i jadł nutelle bo ona mu powiedziała że to orzechowe masło jest


hehe
Ja miałem ziomeczka - typ suchara wiecznego.Pyta sie za mlodu jeszcze pany co na mase , ale tak niskobudżetowo bo wiecie jak jest..Odpowiedz - olej pij.
Pił biedny,pamietam jak ryj mu wykrzywiało jak na bełt się zbierało przez pół roku nikt nie miał serca powiedzieć mu że to żarcik był taki
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Który z Panów podejmie się przeprowadzenia konkretnego odbloku? Zapraszam na priv na bajer, tylko nie jakiś 20 letni orzeszek bo rozp******ic to i ja potrafię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
mesja1905
Ja biorę z my protein . Ale jak to cenowo konkurencyjne wychodzi to nie wiem

Zamówiłem z myprotein ale cena nie ciekawa porównując do np Activlab. Będę w grudniu w pl to bym zapas zrobił
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acidm
snara
lodzianin1
Nie lubie nutelli dlatego pewnie w miejscu stoję %


Miałem klienta któremu powiedziałem żeby jadł masło orzechowe to d****i posłuchał d****nej żony i jadł nutelle bo ona mu powiedziała że to orzechowe masło jest


hehe
Ja miałem ziomeczka - typ suchara wiecznego.Pyta sie za mlodu jeszcze pany co na mase , ale tak niskobudżetowo bo wiecie jak jest..Odpowiedz - olej pij.
Pił biedny,pamietam jak ryj mu wykrzywiało jak na bełt się zbierało przez pół roku nikt nie miał serca powiedzieć mu że to żarcik był taki


Nic strasznego , znam kolesi co do dziś walą olej , bo na synthol ich nie stać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
ryba266
Eaa z jakiej marki polecacie co cenowo dobrze wychodzi? Activlab ok będzie czy jest coś bardziej opłacalnego?


w nazwie co prawda bcaa ale masz tam eaa

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_BCAA_Amino_Complex-opis36356.html
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
acidm
snara
lodzianin1
Nie lubie nutelli dlatego pewnie w miejscu stoję %


Miałem klienta któremu powiedziałem żeby jadł masło orzechowe to d****i posłuchał d****nej żony i jadł nutelle bo ona mu powiedziała że to orzechowe masło jest


hehe
Ja miałem ziomeczka - typ suchara wiecznego.Pyta sie za mlodu jeszcze pany co na mase , ale tak niskobudżetowo bo wiecie jak jest..Odpowiedz - olej pij.
Pił biedny,pamietam jak ryj mu wykrzywiało jak na bełt się zbierało przez pół roku nikt nie miał serca powiedzieć mu że to żarcik był taki


Klient 35 lat
Po roku prowadzenia spytał czy jak na śniadanie je 5 jaj smażonych to czy może je zjeść gotowane.
Straciłem wiare w używanie mózgu przez ludzi
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
wincol
ryba266
Eaa z jakiej marki polecacie co cenowo dobrze wychodzi? Activlab ok będzie czy jest coś bardziej opłacalnego?


w nazwie co prawda bcaa ale masz tam eaa

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_BCAA_Amino_Complex-opis36356.html




Dzieki

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
wincol
ryba266
Eaa z jakiej marki polecacie co cenowo dobrze wychodzi? Activlab ok będzie czy jest coś bardziej opłacalnego?


w nazwie co prawda bcaa ale masz tam eaa

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_BCAA_Amino_Complex-opis36356.html





Sam. Ich używam dobra cena niezły sklad i smaki ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium