SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7315605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
inhibitor aromatazy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5557
Wiem, ale który?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jakie pytanie taka odpowiedz.

ktory? daj mi kule to moze cos wywroze. moze cos wiecej powiedz, jaki wynik na badaniu, co aktualnie leci, jakie dalsze plany, cos by sie przydalo napisac wiecej, a nie kur.wa co na estro po mecie, no ja pier.dole
4

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Załamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
ibuprofen
Wiem, ale który?


Nie bie ski

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5557
czellista
jakie pytanie taka odpowiedz.

ktory? daj mi kule to moze cos wywroze. moze cos wiecej powiedz, jaki wynik na badaniu, co aktualnie leci, jakie dalsze plany, cos by sie przydalo napisac wiecej, a nie kur.wa co na estro po mecie, no ja pier.dole


Kuli nie mam, ale dzięki za wskazówki... mój Ty prolaktynowy twardzielu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
ibuprofen
czellista
jakie pytanie taka odpowiedz.

ktory? daj mi kule to moze cos wywroze. moze cos wiecej powiedz, jaki wynik na badaniu, co aktualnie leci, jakie dalsze plany, cos by sie przydalo napisac wiecej, a nie kur.wa co na estro po mecie, no ja pier.dole




Kuli nie mam, ale dzięki za wskazówki... mój Ty prolaktynowy twardzielu...



Czellista ma wielbiciela





Zmieniony przez - acidm w dniu 6/24/2020 3:44:02 PM
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
nie łapiesz deprechy bez testa??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5557
Nie, ale k**** mi przestał stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
zbadaj prolaktyne i estradioli kup paczke symexu, tylko bierz go delikatnie bo ubijesz estro, a nie bujesz testa wiec nie ma co aromatyzowac. Meta za to podbija estro znacznie. Dokup testa szybko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium