SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Jak mam zaniżony hct i hgb ( już się poprawia z czasem ) to nie ma przeszkód żeby masować ? Leci teraz test + master od 6 tyg i nie ma to wpływu na ww a przyczyną tego myślę że była metka wakacyjna 4tyg . Ogólnie żelazo też nisko , poniżej normy ale już suplementy są . Na masie planuje test+deka+bold ... Wie ktoś coś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Egon33
Jak mam zaniżony hct i hgb ( już się poprawia z czasem ) to nie ma przeszkód żeby masować ? Leci teraz test + master od 6 tyg i nie ma to wpływu na ww a przyczyną tego myślę że była metka wakacyjna 4tyg . Ogólnie żelazo też nisko , poniżej normy ale już suplementy są . Na masie planuje test+deka+bold ... Wie ktoś coś ??


Nie ma opcji że metka zbiła Ci żelazo i ubiła htc i HB, tak aby wyniki były zaniżone. Upewnij się że nie masz żadnego przewlekłego krwawienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
TRTforte
Egon33
Jak mam zaniżony hct i hgb ( już się poprawia z czasem ) to nie ma przeszkód żeby masować ? Leci teraz test + master od 6 tyg i nie ma to wpływu na ww a przyczyną tego myślę że była metka wakacyjna 4tyg . Ogólnie żelazo też nisko , poniżej normy ale już suplementy są . Na masie planuje test+deka+bold ... Wie ktoś coś ??


Nie ma opcji że metka zbiła Ci żelazo i ubiła htc i HB, tak aby wyniki były zaniżone. Upewnij się że nie masz żadnego przewlekłego krwawienia.




Kumam cię stary ale krwawienie ponad rok czy prawie dwa i żyje i mam się dobrze ? HTC i HGB miałem w dolnej granicy od pierwszych badań prawie dwa lata temu i nawet rok temu w wakacje gdy poleciało 100 sztuk metki czułem jakby przerwy w dostawie prądu i zmęczenie po ciężkich seriach na na plecy czy nogi w trakcie właśnie brania metki . Wydolność się poprawiała po odstawieniu i w tym roku to samo , wakacje i metka i brak tlenu a z przyczyny HGB i niedoboru żelaza a co za tym idzie braku dobrego dotlenienia krwi . Sam zacząłem brać żelazo od września i parametry podskoczyły o 3 punkty bo nie jest to sprawa kilku tygodni a raczej miesiące i dobór diety i suplementacji. To bardziej anemia niż krwawienie ....


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-10-27 20:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
metadon
Co sądzicie o firmie Ostrovit?
Bo mają tani NAC w prochu, niecałe 70zl za 200g. Jednak zaciekawiła mnie jedna z opinii, że nie posiada on w ogóle tego charakterystycznego zapachu. Chyba, że macie jakiś inny ekonomiczny NAC, najlepiej w prochu



Zmieniony przez - metadon w dniu 2023-10-26 09:14:03


Kończę drugie opakowanie NAC z Ostrovitu, śmierdzi siarą jak każdy inny.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15552
Egon33
TRTforte
Egon33
Jak mam zaniżony hct i hgb ( już się poprawia z czasem ) to nie ma przeszkód żeby masować ? Leci teraz test + master od 6 tyg i nie ma to wpływu na ww a przyczyną tego myślę że była metka wakacyjna 4tyg . Ogólnie żelazo też nisko , poniżej normy ale już suplementy są . Na masie planuje test+deka+bold ... Wie ktoś coś ??


Nie ma opcji że metka zbiła Ci żelazo i ubiła htc i HB, tak aby wyniki były zaniżone. Upewnij się że nie masz żadnego przewlekłego krwawienia.




Kumam cię stary ale krwawienie ponad rok czy prawie dwa i żyje i mam się dobrze ? HTC i HGB miałem w dolnej granicy od pierwszych badań prawie dwa lata temu i nawet rok temu w wakacje gdy poleciało 100 sztuk metki czułem jakby przerwy w dostawie prądu i zmęczenie po ciężkich seriach na na plecy czy nogi w trakcie właśnie brania metki . Wydolność się poprawiała po odstawieniu i w tym roku to samo , wakacje i metka i brak tlenu a z przyczyny HGB i niedoboru żelaza a co za tym idzie braku dobrego dotlenienia krwi . Sam zacząłem brać żelazo od września i parametry podskoczyły o 3 punkty bo nie jest to sprawa kilku tygodni a raczej miesiące i dobór diety i suplementacji. To bardziej anemia niż krwawienie ....




Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-10-27 20:23:07


Miesiące suplementacji? Ja w 5 dni żelazo z 40 do 130 podbilem i HTC i HGB od razu w górę choć tego to akurat nie chciałem :D więc bądź co bądź serio z badań chyba wynika ze możesz mieć anemię, ja bym się porządnie przebadal. Cały panel zelazowy sobie sprawdź, ferrytyne itd

Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-10-28 09:54:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
djfafa
metadon
Co sądzicie o firmie Ostrovit?
Bo mają tani NAC w prochu, niecałe 70zl za 200g. Jednak zaciekawiła mnie jedna z opinii, że nie posiada on w ogóle tego charakterystycznego zapachu. Chyba, że macie jakiś inny ekonomiczny NAC, najlepiej w prochu




Zmieniony przez - metadon w dniu 2023-10-26 09:14:03


Kończę drugie opakowanie NAC z Ostrovitu, śmierdzi siarą jak każdy inny.


Ale jeden gościu napisał, że nie czuć, więc wiesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja ta firme odpuscilem, jak kiedys mialem przygody po ich bialku a pozniej jak sie nacialem na berberyne, ktora miala hcl chyba 5%

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
I nie informowali o tym na etykiecie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Mam i miałem sporo suplementów z Ostrovit - wszystko było zawsze OK.
Ostrovit moim mili, to duża firma - od nich chyba i Olimp na początku brał białko z mleka o ile mnie pamięć nie myli... bo Ostrovit zaczynał jako mleczarnia kiedyś i stąd przeszli na suplementy własne(bo wcześniej dostarczali surowiec jedynie innym). Czy może mi się pomyliło firmy? Stare dzieje...
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
F1.08
Mam i miałem sporo suplementów z Ostrovit - wszystko było zawsze OK.
Ostrovit moim mili, to duża firma - od nich chyba i Olimp na początku brał białko z mleka o ile mnie pamięć nie myli... bo Ostrovit zaczynał jako mleczarnia kiedyś i stąd przeszli na suplementy własne(bo wcześniej dostarczali surowiec jedynie innym). Czy może mi się pomyliło firmy? Stare dzieje...


Dokładnie jest jak piszesz , jakością białka bili innych na łeb ale marketing słaby a to rozpuszczalność słaba a to jeszcze jakieś halo i coś się komuś nie podoba ....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium