SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
witteekk
Panowie pytanko czy podrabiają Tationil ?


Tak info dość mocno swojego czasu było sporo przypadków po podaniu iv z dość sporymi powikłaniami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2033
lodzianin1
witteekk
Panowie pytanko czy podrabiają Tationil ?


Tak info dość mocno swojego czasu było sporo przypadków po podaniu iv z dość sporymi powikłaniami


Czyli wszystko już podrabiają Tad, Tatonil i Gluthion. Kiedyś słyszałem że tylko Tada. Szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Harold
krzykacz
lordknaga
ta, kilka tysi euro

za 4+ podejzdza limuzyna na lotnisko i czerwony dywan wykladaja

sa dobre kliniki, gdzie mozna nawet w 2k euro sie zmiescic i tydzien w dobrym hotelu, tylko zalezy ile klakow chce sie wbic w glowe.


Turcja w ciągu paru lat chce stać się (i staje się) światową potęgą w organizacji i realizacji turystyki estetycznej zaraz po USA/Thai/Arg-Bra.
Ma być tanio, czyli jak mówisz 2/3/4tyg luxus + operacje.
W świat poleciała armia przedstawicieli med-turystycznych którzy organizują takie wyprawy.


Dokładnie
Wszędzie się ogłaszają



ja szukalem i czytalem o przeszczepach jakies 1.5 roku temu, to do dzisiaj mi sie we fejsie i ig reklamuja kliniki w turcji

to jest dla mnie teraz chyba najwiekszy kompleks odrazu po chudych nogach jak zapalki i urwanej lydce chociaz wiem, ze nie jest wcale jakos mega zle, to moj zj**any leb jak zwykle daje sie we znaki
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tak dokładnie, psychika płata figle a jak człowiek się jeszcze sam zafiksuje na jakiś temat/obszar w tym wypadku to cięzko później z tego wyjść..
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
witteekk
Panowie pytanko czy podrabiają Tationil ?


Można by rzec że na tej planecie wszystko można podrobić od niskiej do wysokiej wartości.
I tak przeważnie jest.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
lordknaga
Harold
krzykacz
lordknaga
ta, kilka tysi euro

za 4+ podejzdza limuzyna na lotnisko i czerwony dywan wykladaja

sa dobre kliniki, gdzie mozna nawet w 2k euro sie zmiescic i tydzien w dobrym hotelu, tylko zalezy ile klakow chce sie wbic w glowe.


Turcja w ciągu paru lat chce stać się (i staje się) światową potęgą w organizacji i realizacji turystyki estetycznej zaraz po USA/Thai/Arg-Bra.
Ma być tanio, czyli jak mówisz 2/3/4tyg luxus + operacje.
W świat poleciała armia przedstawicieli med-turystycznych którzy organizują takie wyprawy.


Dokładnie
Wszędzie się ogłaszają



ja szukalem i czytalem o przeszczepach jakies 1.5 roku temu, to do dzisiaj mi sie we fejsie i ig reklamuja kliniki w turcji

to jest dla mnie teraz chyba najwiekszy kompleks odrazu po chudych nogach jak zapalki i urwanej lydce chociaz wiem, ze nie jest wcale jakos mega zle, to moj zj**any leb jak zwykle daje sie we znaki


Hahha
Ladnie Cie widzę szarpie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
Mam to samo niestety, i też jak glupi wydaje chajsy na jakieś epitalony i ghkcu które ani trochę nic nie dają, zamiast odkładać na przeszczep...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
prz1993
Mam to samo niestety, i też jak glupi wydaje chajsy na jakieś epitalony i ghkcu które ani trochę nic nie dają, zamiast odkładać na przeszczep...

A można, po prostu, dołączyć się do grona brutalnych, łysych i brodatych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
dokladnie, nie kazdy ma ksztalt baniaka jak win dizel ja mam jeszcze ten mankament na potylicy cos aka karmowski - wciecia, z tego co mi wiadomo ma to jakis zwiazek z kolagenem, nie pamietam jak ta przypadlosc sie nazywa... nie mam az tak porezanej glowy jak on ale i tak ch**owo sie z tym czuje czasem, o tyle dobrze, ze tylko troche na potylicy, wiec sam tego w ogole nie widze, chyba ze chce
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium