SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7295451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16026 Napisanych postów 18022 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196282
arek.z90
Krzychu79
kosta83
Polecam igły Nipro, wchodzi jak w masło. Terumo agani miałem dwa pudełka x100, jedno pudełko klasa a w drugim tępe igły


Tak samo sie przejechalem na terumo. Druga paczka o kant chooja rozbic. Ale to stare dzieje teraz zycie bez igly, bo insulinowki nie licze

Natural! Wstyd! kysz zarazo :)

No, trochę wstyd
Krzychu, dorzuć do tego hcg trochę testa, przynajmniej 150 week. Humor będzie lepszy a to ważne w tych sprawach. Hcg dość wysoko, luz w doopie i będzie dobrze. Wiem, że łatwo się mówi ale...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
-żabO-
Mam pytanie panowie odnośnie leku acard,
kiedy jesteś ON stosujecie go non stop ?
Czy robicie jakieś pauzy, kolega mówi że dobrze działa na rozrzedzenie krwi, chroni przed zawałem itp a jeszcze inni mówią że stosowanie acardu, w ogóle supli w tab powodują nadżerki na żołądku - jakie jest wasze zdanie :)


Nic nie rozrzedza. To ciagle powielany mit. Bierzesz to jak jest zwiekszone ryzyko zatorow i powiklan, bo zapobiega nadmiernej agr4egacji plytek (sklejaniu sie). Zarcie bez wskazan (wysoka hemoglobina, hematokryt) to glupota.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Panowie mam pytanie ile czasu w organizmie rozkręca sie clomid oraz nolvadex kiedy zauważalne sa skutki uboczne ?? zdaje siebie sprawe ze jak daje teraz 40mg tamox + 25mg clom to na razie po 10 dnoiach nic sie nie dzieje z oczyma i widzeniem ale w/w środki maja skutki oboczne bede zależne od długości oraz danej dawki , nie chodzi mi o czas półtrwania leku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
MrBear
Panowie mam pytanie ile czasu w organizmie rozkręca sie clomid oraz nolvadex kiedy zauważalne sa skutki uboczne ?? zdaje siebie sprawe ze jak daje teraz 40mg tamox + 25mg clom to na razie po 10 dnoiach nic sie nie dzieje z oczyma i widzeniem ale w/w środki maja skutki oboczne bede zależne od długości oraz danej dawki , nie chodzi mi o czas półtrwania leku


Wszystko zaczyna dzialac po 30-60 minutach .

A ze nie czujesz to nie znaczy ze ich nie ma .

Ale moze nie oslepniesz
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żebym ja wiedział co to clomid .....
Clonozepan to owszem
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
-żabO-
Mam pytanie panowie odnośnie leku acard,
kiedy jesteś ON stosujecie go non stop ?
Czy robicie jakieś pauzy, kolega mówi że dobrze działa na rozrzedzenie krwi, chroni przed zawałem itp a jeszcze inni mówią że stosowanie acardu, w ogóle supli w tab powodują nadżerki na żołądku - jakie jest wasze zdanie :)


Acard ma otoczkę, która rozpuszcza się dopiero w jelitach, więc żołądek omija, ale jelit już nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
MrBear chyba czytal artykul tego eksperta co tu byl temat poruszany :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
Na chłopaki rozum jesli jesteśmy on i badamy co jakiś czas morfologię (badania pokazują że wszystko jest ok) to acard jest zbędny

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Tak
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojmir28
-żabO-
Mam pytanie panowie odnośnie leku acard,
kiedy jesteś ON stosujecie go non stop ?
Czy robicie jakieś pauzy, kolega mówi że dobrze działa na rozrzedzenie krwi, chroni przed zawałem itp a jeszcze inni mówią że stosowanie acardu, w ogóle supli w tab powodują nadżerki na żołądku - jakie jest wasze zdanie :)


Acard ma otoczkę, która rozpuszcza się dopiero w jelitach, więc żołądek omija, ale jelit już nie.

W ulotce accardu chyba widziałem, żeby nie brać gdy są problemy z żołądkiem, więc chyba coś tam smyra żołądek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium