SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
CBD fajnie działa uspokajaco ppd warunkiem , że wcześniej nie leciało regularnie THC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Harold
CBD fajnie działa uspokajaco ppd warunkiem , że wcześniej nie leciało regularnie THC

Polecisz jakąś konkretną markę? THC nie używam od wielu lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
meirii
Ja mam też już swój mix do nandro i trenu. Ale mexidolu nie próbowałem

No właśnie, ktoś do trenu próbował fenyloalaninę?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Chrom stosujecie przed czy po treningu? ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
LDL
Cayek
Arkus P
Cayek
Arkus P
Cayek
... Mi niesamowicie dobrze znosiło sajdy od trenu / clenu...


Leciałeś to cały czas z trenem, po trenie? Czy jak to ogarnąłeś?

Może jest jeszcze szansa dla mnie i trenu ;D


Mexidol forte na start 3 tabs rano i nastepne 2 tabs co 4h

Po 3 tygodniach juz 2 tabs 2x dziennie.

Zniosło mi uczucie tego "nieogarnięcia", wk***ienia na byle co i nie było tak, że siedziałem jak ten d**** zły na sam nie wiem co.

Po prostu na trenie wiadomo jak jest - sytuacje stresowe nagle są 3x takie
Na mexidolu są jakbym trena nie walił.

Albo niektórzy na nandro deka/npp mają dziwne depresyjne myśli, brak chęci do działania.
Dałem paru swoim podopiecznym i jak ręką odjął



Dokładnie wszystko kropka w kropkę odnośnie trenu i npp,

jak to tak świetnie działa to jestem w domu, dzięki ;)


Próbuj. Ja mam wyjątkowo słaby łeb jeśli chodzi o nandro / tren / clen, a mexidol naprawdę mi okrutnie pomógł.

Baa, pomógł nawet jak miałem w opór dola po rozstaniu


No właśnie. Zastanawiałem się czy Ty czy Gym się rozstał. Jaki powód jeśli możesz napisać?


Serio mam na SFD pisać czemu się z panną rozstałem?

I kto to jest Gym


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-12-12 21:36:05

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
No napisz, będzie wątek romantyczny w dziale o przełamywaniu stagnacji..:)
2

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Może trzeba się rozstać, wtedy życie się zmienia i przełamujesz stagnację... Życiową
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A żebyś wiedział, że odkąd się rozstałem to stagnacja życiowa i finansowa przełamana Ale najpierw j**łem ryjem o dno, ale szybko opuściłem ten tonący statek zwany "melanżem pocieszenia" xD

Teraz mam inną, trenującą, aspirującą na bikiniarę i robi mi spaghetti, więc baja. Wystarczy Panie LDL?


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-12-12 21:42:22
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
LDL powinien wystąpić w konkursie SFD kto zadaje najgłupsze i/lub bezsensowne pytania na forum
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Maj 20
meirii
Ja mam też już swój mix do nandro i trenu. Ale mexidolu nie próbowałem

No właśnie, ktoś do trenu próbował fenyloalaninę?


Mogę Ci podpowiedzieć co leci przy npp i trenie teraz i nie czuje psychicznych zaburzeń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium