SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7418226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
nie ma reguly, kazdy jest inny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Indywidualna sprawa, zmęczenie materiału, psychika, trafione pct/dawki itd...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2742
Jak zaczynam bic DHT jakiekolwiek od primy do Mastera zaczynają mnie piec/uciskac łydki, z lekarka gadałem mówiła, że to naczyniowe jakies, ale że nie żylaki Ani nic to żeby nic z tym nie robić. Aczkolwiek niepokoi mnie to, mieliście coś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Przyczyna może być każda, czynnościowe bóle pochodzenia naczyniowego również.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114120
Headspace
Panowie wiem, że pytanie mega z dupy - myśle o odbloku jestem kilka lat na samym testo, 35 lat, ale mam teraz dużo na głowie interesów - jak to jest z odblokami czy każdy sie czuję wtedy mega źle czy to zależy ?

Ja się czuje bez SAA bardzo dobrze,na odbloku to samo żadnych dziwnych jazd,co nie znaczy że u Ciebie też tak będzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Headspace
Panowie wiem, że pytanie mega z dupy - myśle o odbloku jestem kilka lat na samym testo, 35 lat, ale mam teraz dużo na głowie interesów - jak to jest z odblokami czy każdy sie czuję wtedy mega źle czy to zależy ?


Odczujesz .....
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
ja np. raz w zyciu sprobowalem zrobic odblok. bylo to w czasie jak smigalem na urlop i przejezdzalem przez pl, wiec okolo miesiaca po ost clomie zrobilem badania bedac przekonany ze wszystko jest ok, bo czulem sie jak mlody Bog, wszystko bylo jak na cyklu. odbieram wyniki a tu lh fsh w glebie, test lezy po calosci i ogolnie blok jak ta lala. a czulem sie dokladnie tak samo jak podczas cyklu. wrecz pomyslalem, ze sie pomylili w labie i dali mi wyniki kogos innego, bo nie moglem w to uwierzyc%)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941359
Psycha potrafi swoje zrobić...dokładnie może być na odwrót, hormony wszystkie ok a samopoczucie i libido leży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
zgadza sie. psychika czasami plata niezle figle;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
pawel82
Psycha potrafi swoje zrobić...dokładnie może być na odwrót, hormony wszystkie ok a samopoczucie i libido leży...




No leci test 2-3 lata jest fajnie , wyniki ponad skale , a tu zaraz natural ...
Ciężko pewnie ogarnąć kuwetę
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium