SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ziki2000
Dużą dawke hgh znajomy wbijał ??


Ziki pewnie optymalna bo kto by to pamiętał teraz ile dokładnie wtedy to było przy tych badaniach, pewnie kolega sam tego już nie pamięta
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Czy jest jakis sposob na obnizenie prolaktyny "domowymi" sposobami innymi niz cabaser? Mam na mysli lekkue ubicie niz wielkiego

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
P5P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Pany jak myślicie.
Od 5 tyg leci prop 250 ew, tren a 350 ew i wino 40mg ed. Redu planuje do końca roku. Propa i trena nie chce zwiększać, ale po winie 300tab, chciałbym dać odpocząć wątrobie a także poprawić lipidy bo na pewno będą zyebane. Za 2 tyg planuje zrobić badania itd. Noi moje pytanie co wrzucić zamiast winka? Czy pociągnąć już sam tren i prop np zwiększając dawkę czy dać provi lub mastera? Czuje się bardzo dobrze na tym cyklu i boję się że zejście z dht zryje mi głowę, a zarazem chce lipidy poprawić jeśli będzie źle. Od nowego roku na pewno chce ruszyć z sustą deką i masterem do połowy maja a później wycinka na lato na wiór.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
Na trenie masterze provi chcesz poprawiać lipidy ? Środki raczej słabo wybrane
Tutaj to dieta/dobrze dobrane tluszcze/gw


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-10-24 03:30:11

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
No dlatego mowię ze to słaby pomysł. Z jednej str nie chce schodzić z dht kiedy leci tren a z drugiej przed cyklem masowym by się przydało lipidy poprawić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jak na masowce nie dasz nic co będzie psuło lipidy to dietka powinieneś to poprawić w miarę szybko. U mnie najszybciej i bardzo skutecznie HDL podbija siemię lniane i nasiona chia. Wiele osób chwali GW. U mnie nie zadziałał. Po takim kombo jaki teraz lecisz (środki i długość podawania) to HDL jest raczej bardzo nisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Michalek83
Jak na masowce nie dasz nic co będzie psuło lipidy to dietka powinieneś to poprawić w miarę szybko. U mnie najszybciej i bardzo skutecznie HDL podbija siemię lniane i nasiona chia. Wiele osób chwali GW. U mnie nie zadziałał. Po takim kombo jaki teraz lecisz (środki i długość podawania) to HDL jest raczej bardzo nisko.


W piątek idę po skierowanie NFZ żeby nie bulić prywatnie, a hormony tylko prywatnie zrobię i zobaczymy co tam się dzieje. Tak czy inaczej do końca redu nie będę brał wins raczej, więc co proponujecie jak się skończy 300 tab i będę musiał dociągnąć redukcję? Sam tren z propen lecieć dalej i podbić je lekko? Boję się że bez dht samopoczucie padnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
F1.08
Czy jest jakis sposob na obnizenie prolaktyny "domowymi" sposobami innymi niz cabaser? Mam na mysli lekkue ubicie niz wielkiego

Niepokalanek (agnus castus) i wit b6
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
F1.08
Czy jest jakis sposob na obnizenie prolaktyny "domowymi" sposobami innymi niz cabaser? Mam na mysli lekkue ubicie niz wielkiego


A nie możesz dać beż kombinacji malej dawki caba
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium