SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7271636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22272 Napisanych postów 32777 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402414
Snara, jeszcze zakładają te niehormonalne? Działa to coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Panowie powiedzcie jak podchodzicie do michy bo tu kazdy o turbinie :)

A micha najwazniejsza i nie chodzi o mikro makro .
Tylko np.czy potrzycie jakie jedzienie jecie,( surowe,polsorowe,smazone,)
Ile zawiera konserwantow itd

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
blase83
Snara, jeszcze zakładają te niehormonalne? Działa to coś?


Ekspertem nie jestem ale zonka mowi jesli dobrze zalozona i nie ma przeciwskazan miedziana zwykla bedzie najlepsza bo najmniej skutkow ubocznych .

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
snara
Ketchup123
snara
Ketchup123
patryk173
Jak ma się normalna kobietę to i gram trenu nie popsuje nic a jak nie normalna to i natural zglupieje

Moja kobieta to się zmieniła strasznie po urodzeniu dziecka nigdy taka nie była jakieś podejrzenia ciągle o zdrady z nikim dziecka nie chciałe zostawiać bo wszyscy małej krzywdę zrobią chodź ma już 4 latka , i cały czas muszę wysykichwac jak.jade na bramkę że jadę ruchac dupy a nie na bramkę i tak od 5 lat , teraz był post to bylo wolne i od wczoraj znowu się zaczęło ch** człowieka strzala jak to słyszy a najlepsze że stoję w na jednej bramce od 9 lat i jeszcze nigdy nr tel.nawet nie wziąłem od dupy , to k***ica człowieka strzala, jednak albo znaleźć sobie dupe co.tez.ja tak sport jara albo być samemu bo jak dupa nie rozumie tego stylu życia to dobrze nigdy nie będzie, ja zap*****lam 6x.w.tyg siłowy, do tego.7 razy cardio , praca w ch** fizyczna w akordzie , nocka w sobotę , nie mam. Czasu w ciągu dnia usiąść jedynie na prserwie w pracy i na rowerku na cardio nie ma czasu na nic i siły i gdzie tu jeszcze dupa.na boku hah dup nie rozumiesz albo tłumaczę jej że teraz mam słabsze libido bo mam poj**ana w hormonach , unormuje i wróci pokazuje badania ale i tak to nie prze to tylko rucham na boku




Antykoncepcje bierze ?

Bo to potrafi nawet super kobiete pozamiatac .
Duzo kobiet po ciazy zaczyna brac a ze lekarze h**owo dobieraja to sie pozniej j**ia zwiazki i rozwody.

Sam przerabialem ze swoja na szczescie juz sama zobaczyla i nigdy juz nie bedzie brala antykoncepcji.
A za to ja jak bede chcial to wlatuje ment i antykon jest

Lo k***a nawet mi nie przypominaj o tabletkach bo wtedy to bylo 2x gorzej , spiralę ma włożoną, ryba wiem ile.razy jej mówiłem że ma.isc do lekarza, na masie to jeszcze szło wytrzymać człowiek ustemapiiwy ale na trenie to ni ch**a i tak długo to wytrzymałem bo pół roku , teraz sobie wyobraź że bijesz trena dlugo i ci cały czas ktoś coś wpiera co nie jest prawdą jak reagujesz?


A jaka ta spirale ma ?
Bo jesli chormonalna to temu czapa jej siada a jesli zwykla miedziana to to powinna dobrze sie czuc.

Co do reakcji na trenie to nie bede sie wypowiadal :)
Bo jak mowia ludzie to od 3 lat jestem innym czlowiekiem
A kiedys bylem tak pojechany ze kobieta nie reagowala bo tylko pieklo sie robilo.

Miedziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22272 Napisanych postów 32777 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402414
snara
blase83
Snara, jeszcze zakładają te niehormonalne? Działa to coś?


Ekspertem nie jestem ale zonka mowi jesli dobrze zalozona i nie ma przeciwskazan miedziana zwykla bedzie najlepsza bo najmniej skutkow ubocznych .



Moja ma Mirene innej nie chce bo mamy już 2 córki i starczy. Nie wierzy w miedź bo moja ciocia w wieku 40 lat zaszła na tym w ciążę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Moja ma miedziana rok i jest dobrze wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
blase83
snara
blase83
Snara, jeszcze zakładają te niehormonalne? Działa to coś?


Ekspertem nie jestem ale zonka mowi jesli dobrze zalozona i nie ma przeciwskazan miedziana zwykla bedzie najlepsza bo najmniej skutkow ubocznych .



Moja ma Mirene innej nie chce bo mamy już 2 córki i starczy. Nie wierzy w miedź bo moja ciocia w wieku 40 lat zaszła na tym w ciążę.


Mozesz powiedziec kochana zono odpocznij od anty a ty zaczniesz brac i forme robic :)
I tu przychodzi Ment -Krol saa i antykoncepcja meska.
Walisz menta jestes bezplodny :)
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34904 Napisanych postów 89850 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940160
Ketchup123
Amg27
Ketchup dobrze , ze masz jeszcze czas wchodzić na sfd na bank tu jakieś dupy wyrywasz a teraz to już w ogóle jak usłyszą jaki jestes wierny i w zyciu od obcej baby nawet nr tel nie zabrałeś

Chłopie do mnie jak jakiś ziomek na masengerze napisał albo jakaś wiadomość spam przyszedł to nie już duoy pisza, no teraz jak na sfd siedzę to tak samo z dupami pisze jak tutaj coś pisze

To już trochę podchodzi pod chorą zazdrość...można być zazdrosnym ale wszytko ma swoje granice...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
snara
Panowie powiedzcie jak podchodzicie do michy bo tu kazdy o turbinie :)

A micha najwazniejsza i nie chodzi o mikro makro .
Tylko np.czy potrzycie jakie jedzienie jecie,( surowe,polsorowe,smazone,)
Ile zawiera konserwantow itd


Chodzi tez o przyswajalnosc bo jak h**owa to lipa z efektow

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
pawel82
Ketchup123
Amg27
Ketchup dobrze , ze masz jeszcze czas wchodzić na sfd na bank tu jakieś dupy wyrywasz a teraz to już w ogóle jak usłyszą jaki jestes wierny i w zyciu od obcej baby nawet nr tel nie zabrałeś

Chłopie do mnie jak jakiś ziomek na masengerze napisał albo jakaś wiadomość spam przyszedł to nie już duoy pisza, no teraz jak na sfd siedzę to tak samo z dupami pisze jak tutaj coś pisze

To już trochę podchodzi pod chorą zazdrość...można być zazdrosnym ale wszytko ma swoje granice...

No to jest chore w Ch** ale nauczylem się już z tym żyć ale już mi to siadlo na łeb też nie mówię że ja jestem święty ale bez przesady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium