SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7430514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2033
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ja używam tych bez tej "gumy", nie wiem co ona by miała pomagać, ale w sumie może ktoś udzieli ciekawej odpowiedzi

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33648
Ta z gumką nie powinna się chyba zacinać, ale trzeba uważać, bo guma może wchodzić w reakcję z alko/olejem i nie powinno się w takiej pompce nic dłużej trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
o tym kiedyś DSM mowil, ze jak sie wbija z ampulek i trzeba podzielic na pol i zostawia sie cos na za 3 dni, to byle nie w rakiecie z tą gumą bo może wejsć w reakcję
z tym zacinaniem to ja nie zauważyłem różnicy, nawet wydawało mi się, że ciężej idzie, jedyne co to mozna było nieco więcej z "łebka" wycisnąć tak by nic się nie zmarnowało :D ale to można skontrować nabierając więcej

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
acidm
krzykacz
acidm
testował ktoś Ajahuasca w ramach walki z kortyzolem ;) ?





Zmieniony przez - acidm w dniu 12/8/2020 6:10:45 PM


Badany..?


Nie tak dosłownie Krzyku...podobno sesja z tym ustrojstwem sprawia że patrzymy na życie z innej perspektywy.. jest podobno silnie terapeutyczna.. dostajemy takiego wewnętrznego luzu na dłuższy moment..


Czyli czapa Cię interesuje a nie walka z kortyzolem
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
jak ma się bycie na bombie do DHEA?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29684 Napisanych postów 63045 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903006
Witteekk mam te bez gumki 2ml ale wchodzi 3 i spisują się świetnie. Polecam mniejsza pojemność bo łatwiej tłoczyć o ile nie bijesz więcej niż 3 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dzeju123
Ta z gumką nie powinna się chyba zacinać, ale trzeba uważać, bo guma może wchodzić w reakcję z alko/olejem i nie powinno się w takiej pompce nic dłużej trzymać.


Bzdura to nie lata 90
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Dokładnie jak na wyjeździe trzymałem kilka dni w pompce z gumką i nic się nie wydarzyło.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
witteekk


Ja kupuje pompmi nakrecane zapobiega to wystrzala soku, kolejna sprawa potrzebujesz 5 ml? Bo nimi juz ciezko sie tloczy ja uzywam 3 ml

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium