SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
wincol
Panowie jest tu ktoś kto stosuje/stosowal cjc bez dac + ghrp2, jest zadowolony i mógłby coś więcej i dawkowaniu napisać i ogólnie o odczuciach ?


biłem z ghrp6 3*100 obu ,odczucia? na pewno saanie po ghrp6

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Na ghrp 2 tego nie ma akurat ale to plus obecnie .. a chodziło mi bardziej np.w kwestii lepszej regeneracji czy coś dało itp.
Zacząłem kilka dni temu i w kwestii dawkowania różne info można spotkać , na razie daje w dni treningowe przed i po treningu po 200 i w dni wolne rano i na noc po 200 i się zastanawiam czy jak dam 3x dziennie czy to dużo zmieni no i czy zwiększenie dawki przekłada się na lepszy efekt czy w tym przypadku to tak nie działa..
Z tym akurat doświadczenia nie mam, wolałbym gh wrzucić ale obecnie nie mogę więc chociaż tak próbuje


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-04-13 16:46:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lodzianin1
wincol
Panowie jest tu ktoś kto stosuje/stosowal cjc bez dac + ghrp2, jest zadowolony i mógłby coś więcej i dawkowaniu napisać i ogólnie o odczuciach ?


biłem z ghrp6 3*100 obu ,odczucia? na pewno saanie po ghrp6


Mocne to ssanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
krzykacz
tomeksamela
tomeksamela
tomeksamela
Gdzie moge dostac puste flakony z gumką juz zaplombowane, najlepiej sterylne? Mam sok w tych ampułkach 1 ml i juz mnie wk***ia to. Siadł bym raz i przelal to wszystko do flakonów. Widziałem na amazonie ale nie bede placil 90 zeta za 10 flakonow.


Wracając do tego tematu. Zamówiłem na ali 10 szt. za niecałe 3 dychy. Osobno gumki, zatyczki i flakony. Jak to wysterylizować? Nie mam dostępu do profesjonalnych urządzeń. Wystarczy gotować parę minut czy może jakoś inaczej?






Zmieniony przez - tomeksamela w dniu 2023-04-12 07:33:57

Jak masz dojścia w szpitalu ewentualnie lab to masz sterylizator i problem z głowy.
Jak nie masz, to w szeroko pojętych warunkach BHP musisz to zrobić przy pomocy garnka z wodą.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2023-04-12 11:27:53

Dobra ale ile czasu to gotować? Moze w szybkowarze pier...nąć pewnie macie jakies doświadczenie w takich sprawach


Gotować możesz sobie zupe albo gulasz
Zwyczajnie wyparzyć, wrzuć w google jak się wyparza szkło/naczynia czegoś się nauczysz na przyszłość.


Ja parzyłem flakony na pępki w ryzowarze

Teraz robieninaczej ,flakony po wodzie fo hcg zostawiam sobie ,hcg rozrabiam w wodzie z apteki .Jak mam melke np do rozrozbienia do wywalam to wadę z flakonów i daje wodę inj z pępkami zrobionyki juz tylko rozdzielam yo na kilka flakonów :) wiem że wszystko sterylne a i gumka jest jaka ma być.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
wincol
Na ghrp 2 tego nie ma akurat ale to plus obecnie .. a chodziło mi bardziej np.w kwestii lepszej regeneracji czy coś dało itp.
Zacząłem kilka dni temu i w kwestii dawkowania różne info można spotkać , na razie daje w dni treningowe przed i po treningu po 200 i w dni wolne rano i na noc po 200 i się zastanawiam czy jak dam 3x dziennie czy to dużo zmieni no i czy zwiększenie dawki przekłada się na lepszy efekt czy w tym przypadku to tak nie działa..
Z tym akurat doświadczenia nie mam, wolałbym gh wrzucić ale obecnie nie mogę więc chociaż tak próbuje



Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-04-13 16:46:52


Ghrp też wydaje mi się wpływa na greline może w mniejszy sposób
Na pewno wplywa na regenerację robiłem badanie po wbiciu pamiętam hgh I igf w kosmosie byl
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
LDL
lodzianin1
wincol
Panowie jest tu ktoś kto stosuje/stosowal cjc bez dac + ghrp2, jest zadowolony i mógłby coś więcej i dawkowaniu napisać i ogólnie o odczuciach ?


biłem z ghrp6 3*100 obu ,odczucia? na pewno saanie po ghrp6


Mocne to ssanie?


U mnie bardzo mocne nawet ale u koleżki minimalne a lecieliśmy ta sama firmę ten sam wypust

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lodzianin1
LDL
lodzianin1
wincol
Panowie jest tu ktoś kto stosuje/stosowal cjc bez dac + ghrp2, jest zadowolony i mógłby coś więcej i dawkowaniu napisać i ogólnie o odczuciach ?


biłem z ghrp6 3*100 obu ,odczucia? na pewno saanie po ghrp6


Mocne to ssanie?


U mnie bardzo mocne nawet ale u koleżki minimalne a lecieliśmy ta sama firmę ten sam wypust


Ghrp6 "rozkręca" się czy działa doraźnie? Poważnie analizuję tego stymulatora apetytu i stosowania go w trakcie tygodnia gdy mam nocki, 21:00-05:00. Wtedy na prawdę wmuszam w siebie michę.
Do tej pory szklanka ciepłej przegotowanej wody się sprawdzała.

Potwierdzi ktoś, że ma wpływ na prolaktynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Ciężko mi powiedzieć jak będzie działać jak będziesz podawal np.co 2 dzień i 1 dawke ja brałem po prostu w " cyklu"

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
tomeksamela
tomeksamela
Gdzie moge dostac puste flakony z gumką juz zaplombowane, najlepiej sterylne? Mam sok w tych ampułkach 1 ml i juz mnie wk***ia to. Siadł bym raz i przelal to wszystko do flakonów. Widziałem na amazonie ale nie bede placil 90 zeta za 10 flakonow.


Wracając do tego tematu. Zamówiłem na ali 10 szt. za niecałe 3 dychy. Osobno gumki, zatyczki i flakony. Jak to wysterylizować? Nie mam dostępu do profesjonalnych urządzeń. Wystarczy gotować parę minut czy może jakoś inaczej?




Zmieniony przez - tomeksamela w dniu 2023-04-12 07:33:57

Jak masz dojścia w szpitalu ewentualnie lab to masz sterylizator i problem z głowy.
Jak nie masz, to w szeroko pojętych warunkach BHP musisz to zrobić przy pomocy garnka z wodą.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2023-04-12 11:27:53



Woda to tylko 100°C. Najlepiej piekarnik, max temperatura i na kilka godzin, szkło wytrzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Na kilka h ? Ty prosiaka pieczesz ??
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium