SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7377025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wit3k
Panowie BPC i TB500 w czym mieszacie, sól czy woda? podskórnie czy domieśniowo ? Co wybieracie najczęściej ?


Lepsza woda ale jak nie masz to na spokojnie w soli

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114082
Panowie czy nandrolon może powodować jakieś problemy ze snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Mi na suscie 350 tydz z ions wyszedł test 12 gdzie norma 3-8. Na wszystkich innych 15.00 bo na tym się licznik zamyka.
Dlatego chyba najlepiej trzymać się 1 najpewniejsze go labu niż próbować wszystkich. Z andro jeszcze problemu nie miałem - pomijając środki na gwajakolu czy ja się zwie ten śmierdzący rozpuszczalnik. Tylko szkoda że z dhb im nie wyszło, ale za to wtedy odsyłają do mediny - też jakiś dziwnych stanów zapalnych nie miałem. Do tego flakony dużo wygodniejsze niż ampułki.

Ps. Wy też na PW forum dostajecie oferty soków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
17kamil175
Panowie czy nandrolon może powodować jakieś problemy ze snem?


Nandrolon sam w sobie raczej nie lecz prolaktyna juz moze miec wplyw, wiekszosc osob na saa ma problemy ze spaniem.
Lecz jest mniejsze grono szczesliwcow ktorzy spia jak dzieci na bombie nawet na trenie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388451
Hejchaczi
Mi na suscie 350 tydz z ions wyszedł test 12 gdzie norma 3-8. Na wszystkich innych 15.00 bo na tym się licznik zamyka.
Dlatego chyba najlepiej trzymać się 1 najpewniejsze go labu niż próbować wszystkich. Z andro jeszcze problemu nie miałem - pomijając środki na gwajakolu czy ja się zwie ten śmierdzący rozpuszczalnik. Tylko szkoda że z dhb im nie wyszło, ale za to wtedy odsyłają do mediny - też jakiś dziwnych stanów zapalnych nie miałem. Do tego flakony dużo wygodniejsze niż ampułki.

Ps. Wy też na PW forum dostajecie oferty soków?


nie tylko sokow ale tez jakis portali z eskortami juz chyba ze 3 takie pm dostalem...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
lodzianin1
17kamil175
Panowie czy nandrolon może powodować jakieś problemy ze snem?


Nandrolon sam w sobie raczej nie lecz prolaktyna juz moze miec wplyw, wiekszosc osob na saa ma problemy ze spaniem.
Lecz jest mniejsze grono szczesliwcow ktorzy spia jak dzieci na bombie nawet na trenie



Ja jestem tym szczesliwcem


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2020-10-27 10:14:34

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ostatnio sex'branża ostro się promuje

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Sex jest wazny dla zdrowia %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ale ten w realu ...a nie on-line / zdalny czy hybrydowy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
A jak jest hybrydowy? %%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium