SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7433708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Happy end to on u lekarza mial.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
flex1976
Fala uderzeniowa , osocze . To jedyne które coś daje . W ostateczności steryd i pół roku spokój tylko ze to akurat na dłuższa metę słaby pomysł

Po fali uderzeniowej to mi się tak ból rozchulał że diclofenak nie pomagał wcale. Pół roku z życia wyjęte. Te strzały sterydowe miałem kilka razy. Czasem pomoże na chwilę czasem wcale. Ostatni miałem w grudniu i żadnej poprawy. Osocza nie robiłem jescze. Pomagał mi wcześniej jeden fizjo z Gdańska ale ostatnio też już to przestało działać.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388733
do swinioujscia to mam daleko dzieki za info, nigdy nie bylem u fizjo a chcialem sprobowac,bo mam naderwana klatke pod pacha i cos z tym samym barkiem, a u mnie tacy spece, ze 50eu wezmie za 20 minut i pewno nic nie poczuje poczytam o tym co marian napisal, dzieki za info chlopy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
dmq92
Happy end to on u lekarza mial.


No jak do chooja happy ending jak ja nie doszłem Konicznie Ci muszę dać numer do mojej baby bo po waszych tekstach widzę, że się dogadacie Domeny AnalOnGear.... Wolne
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
lordknaga
do swinioujscia to mam daleko dzieki za info, nigdy nie bylem u fizjo a chcialem sprobowac,bo mam naderwana klatke pod pacha i cos z tym samym barkiem, a u mnie tacy spece, ze 50eu wezmie za 20 minut i pewno nic nie poczuje poczytam o tym co marian napisal, dzieki za info chlopy


Lordu... Te pisiąt to nie jest niestety majątek. Polecam kupić piłkę tenisową i golfową - pracujesz sobie leżąc na ziemi i szukasz punktów spustowych. Gnieciesz tam gdzie boli.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Krzychu79
lordknaga
do swinioujscia to mam daleko dzieki za info, nigdy nie bylem u fizjo a chcialem sprobowac,bo mam naderwana klatke pod pacha i cos z tym samym barkiem, a u mnie tacy spece, ze 50eu wezmie za 20 minut i pewno nic nie poczuje poczytam o tym co marian napisal, dzieki za info chlopy


Lordu... Te pisiąt to nie jest niestety majątek. Polecam kupić piłkę tenisową i golfową - pracujesz sobie leżąc na ziemi i szukasz punktów spustowych. Gnieciesz tam gdzie boli.


Pileczka do lacrosse Krzys.Jest gumowa ale twarda,do rozbijania numero uno.
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Mordy co polecacie na wzdecia po węglowe? Jak do 300 leci ed to spoko, jak powyzej 500 wejde to ucisk jak ch pare godzin od zjedzenia, póki którąs strona nie uciekną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wez nie uzywaj zwrotu mordy, jest zenujacy.

Iberogast+gluta


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-05 18:26:51
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Mnie tam bardziej ruszają na kazdej stronie posty z ortografią 2/10, no ale dobra ja kompromisowy.

15g styknie tej gluty czy wiecej walic, ibero do kazdego posilku czy z wiekszymi weglami?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
asmo1992
Mnie tam bardziej ruszają na kazdej stronie posty z ortografią 2/10, no ale dobra ja kompromisowy.

15g styknie tej gluty czy wiecej walic, ibero do kazdego posilku czy z wiekszymi weglami?


Mordo IMO numero uno to espumisan w trakcie posiłku i spokój. Dalej to picie kropli żołądkowych chwile przed posiłkiem i jak das Kreon do tego jeszcze to papu samo przelatuje w sekundę.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium