SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
e tam, wszystko dla ludzi, tylko z umiarem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Panowie a powiedzcie mi czy badanie ft3 mogę zrobić po posilku przed drugim śniadaniem w pracy mniej więcej wyglądało by to tak rano o 06 dawka novo po 30 min sniadanie i przed drugim śniadaniem przed 10 badanie bo ni ch**a nie mam się jak urwać z roboty a rano są kolejki w łabach i trzeba czekać po 1.5h a przed 10 nie ma nikogo będzie wiarygodny wynik czy koniecznie nadczo


Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2019-09-06 18:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ketchup123
Panowie a powiedzcie mi czy badanie ft3 mogę zrobić po posilku przed drugim śniadaniem w pracy mniej więcej wyglądało by to tak rano o 06 dawka novo po 30 min sniadanie i przed drugim śniadaniem przed 10 badanie bo ni ch**a nie mam się jak urwać z roboty a rano są kolejki w łabach i trzeba czekać po 1.5h a przed 10 nie ma nikogo będzie wiarygodny wynik czy koniecznie nadczo



Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2019-09-06 18:47:10


Pomyśl. Skoro T3 odpowiada za przemiał żarcia, to znaczy, że po żarciu będziesz już miał jakąś część zużytą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba266
Mieszkam w Holandii ale już chyba poprostu z tego wyrosłem. Moje zdanie jest takie że piwo i trawa jest dla młodych gnoi


No to stary dziod jesteś
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Wiadomo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem jak ktoś zajara od czasu do czasu dla relaxu to spoko, ale codziennie to już coś nie tak albo jedno albo drugie a znam takich co ujarani na siłowni ćwiczę hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
ryba266
Ja tam śpię zawsze jak dziecko jak się zleje dobrze mojej na poślady. Także panowie nie zaniedbywać drugich połówek

Ciekawe co by powiedziała jakby to przeczytała chyba było by pospane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ketchup123
Wiadomo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem jak ktoś zajara od czasu do czasu dla relaxu to spoko, ale codziennie to już coś nie tak albo jedno albo drugie a znam takich co ujarani na siłowni ćwiczę hah


Tyson tez ujarany na ring wychodził
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Lux1980
Ketchup123
Wiadomo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem jak ktoś zajara od czasu do czasu dla relaxu to spoko, ale codziennie to już coś nie tak albo jedno albo drugie a znam takich co ujarani na siłowni ćwiczę hah


Tyson tez ujarany na ring wychodził


I co z tego? Szukasz jakieś usprawiedliwienia że ktoś kto coś osiągnął często jarał i wchodził na ring ujarany to Ty też możesz? Ja wiem jak to działa na łeb jaralem codziennie i wiem jak wpływa na pamięć i koncentrację i ogolnie zamula i spowalnia człowieka lepiej twarda noga stąpać i czystym umysłem takie jest moje zdanie raz na jakiś czas wszystko dla ludzi , codziennie NIE albo jedno albo drugie , farmakologia się trujemy pasujemy zdrowie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie wiem jaki jest tam wpływ zioła na organizm. Ale wszyscy których znam co palą to regularnie, wyglądają jak chodzące zawiasy. Także raczej nie ma to dobrego wpływu na budowanie masy.

Ketchup uważaj bo jak Cię będzie tak ponosić po tym trenie to na pytasz sobie problemu tam ma bramce
Peace
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium