SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7408310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
To pod jakim kątem ją badają że takie składniki im umykają przy weryfikacji dawcy ?

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ma sens w okresie masowym rotowanie smalcem ?w dt 70 gram w dnt 140 .Chcialbym zeby flaki odpoczely objetosciowo, i jestem ciekwam jak wygladałby profil lipidowy jakby to byłu jakis ladne smalce (olej lniany tran itd ).Kalorie byly by bez zmian.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15311
Tak przyjmują, bynajmniej tu w nl. Krew jest badana pod katem chorób i infekcji. Nie przyznawałem się do brania dopingu, ale maja wgląd do mojej karty pacjenta, gdzie wyraźnie jest odnotowane ze wspomagam się środkami anabolicznymi. Wiec jeśli by chcieli sprawdzić, to mana to w trzy sekundy. Mało tego, lekarz jak raz zobaczył ze miałem podwyższona hemoglobinę to stwierdził ze nawet dobrze ze oddaje. Myślałem ze to był sarkastyczny żart, ale później nawet wyczytałem to w broszurze informacyjnej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3794 Napisanych postów 18470 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205655
Marcin Konieczny
Tak przyjmują, bynajmniej tu w nl. Krew jest badana pod katem chorób i infekcji. Nie przyznawałem się do brania dopingu, ale maja wgląd do mojej karty pacjenta, gdzie wyraźnie jest odnotowane ze wspomagam się środkami anabolicznymi. Wiec jeśli by chcieli sprawdzić, to mana to w trzy sekundy. Mało tego, lekarz jak raz zobaczył ze miałem podwyższona hemoglobinę to stwierdził ze nawet dobrze ze oddaje. Myślałem ze to był sarkastyczny żart, ale później nawet wyczytałem to w broszurze informacyjnej.


To wszystko jasne ze w NL, u nas podobno podwyzszone parametry dsykwalifikują jako krwiodawce.

Jak oddalem krew i nastepnie zostalo odwirowane osocze bogatoplytkowe przed iniekcją w kolana to ortopeda też mi powiedział że moje osocze jest dorodne i idealne do wstrzyknięć

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
Aleks bardzo wiele osób na saa normalnie oddaje krew.
Na starcie badają hmg i morfo. Lekarz robi wywiad i sprawdza ciśnienie jak się łapiesz to oddajesz.
Krew już po oddaniu badają na kiłe HIV WZW i coś jeszcze. Jeżeli morfo ok to luz. Jak wyjdźie lipa ban na jakiś czas. Morfo robią raz w roku. Hmg ciśnienie i lekarz przed każdym oddaniem.

Ankieta krwiodawcy jest bardzo rozbudowana dyskwalifikuje czasowo mnustwo rzeczy. Wiele osób pewnie ściemnia w ankiecie. Jak ta krew badają przed przetoczeniem nie mam pojęcia. Myślę że z automatu nie leci jest jakiś odsiew i część leci do badań produkcji leków itp a tylko jakiś niewielki % przetaczaja.

Tak to wygląda w praktyce.bywam regularnie to wiem co nie co.

Z rzeczy które dyskwalifikują czasowo to np:
Leki jakiekolwiek w tym saa, akupunktura, zabiegi kosmetyczne, zabiegi dentystyczne, tatuaże, alkohol 4 dni przed oddaniem, iniekcje wkłucia itp czymkolwiek, bad typu kolonoskopia gastroskopia rektoskopia, pobyt za granicą, przeróżne choroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
Ostatecznie lekarz dopuszcza, bo np leki normujące ciśnienie są dopuszczone i normalnie można oddawać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
W piątek robiłem badania po 4 strzałach deki, ostatni strzał dzień przed badaniami i wygląda to tak:
Estradiol
34,00 pg/ml
11 - 44

Prolaktyna
8,36 ng/ml
3,46 - 19,4

Estro praktycznie od początku bomby tak trzymam, tylko wyjdzie trochę ponad widły i już sajdy.
Ale zastanawia mnie prolaktyna - nigdy nie używałem cabasteru ani nic co by ją zbijało, a tutaj taki wynik..
Myślicie, że ta deka to wałek / za wcześniej zbadane czy po prostu podziękować Bozi za organizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja ostatnio leciałem 700 npp bez Cabasera i prolaktyna 4-6

A rok temu 2x norma. Trzeba badać i tyle. Dlatego. Tez leków w ciemno nie dajemy.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-10-24 10:30:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Jak pamiętam to deca po 4 tyg mi podnosiła znacznie prl,
się skumuluje nandrolon w organizmie to i prl podskoczy


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2021-10-24 10:58:37

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium