SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7303988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870157
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Rębiś na ig wczoraj albo dziś pisał, że wysyłał do badania 3 underowe HCG i żadne nie miało powyżej 2k w sugerowanych 5k.
Ale ani firm, ani tym bardziej badań nie wrzucał więc pozostaje kwestia kto w co wierzy.

Edit. Żeby nie było zgaduję skąd może czerpać info, ja tam nie mam pobudek by nie wierzyć w moje HCG.


Zmieniony przez - skejcik w dniu 2022-04-11 14:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
SięNiePoddawaj
Bizon998
A co z zaniżonym stężeniem HCG z ug to żadna firma nie ma deklarowanych 5000 iu to aby apteka pozostaje ciekawe jak clom z ug by wypadł na badaniach może inaczej które firmy mogą mieć te 5000 iu






Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2022-04-11 13:47:35


A skąd wziąłeś że żadna nie ma?


Małe sprostowanie Zapytałem nie stwierdziłem zapomniałem dać znak zapytania sorki chłopaki pytam ogólnie aby najlepiej jak ktoś by wstawił badania skoro twierdzi że dana firma nie ma 5000 iu pisać to se każdy może Która firma warta zakupu ?

Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2022-04-11 15:00:07

Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2022-04-11 15:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12652 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170753
..


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-04-11 16:46:15

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Wiecie co wk***ia mnie to masa filozofów chłopskich z których zrobiliście swoich idolów i się ich słuchacie. Nagle przyszli z koziej dupy tacy eksperci jak Ben Looker i inni szamani i modne jest podawanie hcg 250 iu e2d. Może to ma jakiś sens i jest to lepsze natomiast z tego co wiem lekarze walą 5000 tak tez chyba jest na ulotce i latami tak ludzie robi pewnie wy tak robiliscie i nikt nie narzekał. Tak samo ten kolejny arcydiabeł wasz ku*wa ulubieniec Dominik M z przerośniętym ego samozwańczy najlepszy trener kulturystów. Może sie zna i może ma jakiś super ekstra towar tyle, że sam wygląda tak samo od paru lat i pisze te jakieś niby zaj**iste artykuły i doda coś tam pare słówek po angielsku a ktoś już go wyjaśnił i pokazał strone angielska z której wszystko kopiuje słowo w słowo. W ogóle te gwiazdy na YT co polecają doping to taka wielka jest ich wiedza? Mówią to co każdy przeczyta w internecie w ogóle zobaczcie jak oni wyglądali. I zawsze kod 5% do sklepu zeby miec z was profit
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10181
Ja teraz 5000 ui rozbiłem na 12 strzałów. Pon-śr-pt przez 4 tygodnie. Ale w maju badania przed 3x 1600ui, badania po i dobranie dawki IA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Litwin123
Wiecie co wk***ia mnie to masa filozofów chłopskich z których zrobiliście swoich idolów i się ich słuchacie. Nagle przyszli z koziej dupy tacy eksperci jak Ben Looker i inni szamani i modne jest podawanie hcg 250 iu e2d. Może to ma jakiś sens i jest to lepsze natomiast z tego co wiem lekarze walą 5000 tak tez chyba jest na ulotce i latami tak ludzie robi pewnie wy tak robiliscie i nikt nie narzekał. Tak samo ten kolejny arcydiabeł wasz ku*wa ulubieniec Dominik M z przerośniętym ego samozwańczy najlepszy trener kulturystów. Może sie zna i może ma jakiś super ekstra towar tyle, że sam wygląda tak samo od paru lat i pisze te jakieś niby zaj**iste artykuły i doda coś tam pare słówek po angielsku a ktoś już go wyjaśnił i pokazał strone angielska z której wszystko kopiuje słowo w słowo. W ogóle te gwiazdy na YT co polecają doping to taka wielka jest ich wiedza? Mówią to co każdy przeczyta w internecie w ogóle zobaczcie jak oni wyglądali. I zawsze kod 5% do sklepu zeby miec z was profit


Zamiast się denerwować, wypij meliske i poczytaj ze spokojem, bo nie rozumiesz kompletnie o czym mowa, coś tam krzyczysz i to bez sensu jeszcze. Ah i jeszcze ten nieśmiertelny argument, on duży, to się zna. :)
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3241
Leci 250 cypka rozbite na poniedziałek czwartek , mam winko na oleju iniekcyjne które trzeba bić częściej , minimum co drugi dzień zapewne , myślę czy nie dało by rady podskórnie insulinowką zapodac aby ograniczyć normalne iniekcyjne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364320 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668774
Możesz spróbować sprawdzić czy nie będzie jakieś reakcji alergicznej i wtedy nawet pokusił bym się o bicie co dziennie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Smero30
Leci 250 cypka rozbite na poniedziałek czwartek , mam winko na oleju iniekcyjne które trzeba bić częściej , minimum co drugi dzień zapewne , myślę czy nie dało by rady podskórnie insulinowką zapodac aby ograniczyć normalne iniekcyjne?


To jest środek bez estru, więc nie e2d a kilka razy dziennie, zupełnie analogicznie jakbyś brał tabsa z małą korekta, że musi się wchlonac.
Specem nie jestem, ale skoro pepy można subq podawać, a test na oleju, też się ze smalcu wchłania, można zaryzykować, że ma to sens. Ale przynajmniej te 2x ed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium