SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7433849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja tak przed walentynkami wbiłem 5k.
Chciałem wbić 2x2,5 rozrobiłam w 1 ml i tez andro . Zapomniałem, ze tam 10k w środku i wbiłem 0,5ml . Coś tam zakręciło jajkami j walentynki udane
7

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja wbilem kiedyś cale 10.000 jm jednorazowo przez przypadek
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
wbijam sobie jako pw 50 mety ...teraz pytanko , jak wbije mete z innymi sokami to wplynie to a długość wchłaniania?Jak tak to sobie moge zrobić osobną inj w inne miejsce, to nie problem, tylko czy to potrzebne?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21606 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871017
Nie wiem jak to od strony naukowej wygląda, ale ja tak sam nie raz robiłem, I nie czulem żeby coś inaczej było niż przy wbijaniu osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
acidm
wbijam sobie jako pw 50 mety ...teraz pytanko , jak wbije mete z innymi sokami to wplynie to a długość wchłaniania?Jak tak to sobie moge zrobić osobną inj w inne miejsce, to nie problem, tylko czy to potrzebne?

Jeśli wrzucasz typowo jako pw dałbym oddzielnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
nie wplynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
Siema co powiecie o wynikach zbijać prolaktynę czy zostawić ? estro bym zostawił tak bo czuję się bdb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
prolkę bym ściągnął do widełek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
zbij, za wysoka prolaktyna to samo zlo. na forum panuje jakas dziwna moda na zbijanie prl kabergolina. co moim zdaniem jest bardzo glupie. czemu ? poniewaz kabergolina jest srodkiem dlugo dzialajacym. to lek, ktory dziala nawet do miesiaca. za wysoka prolaktyna, na oko dawka kabergoliny i moze sie uda trafic, a moze nie. co bedzie jak uwalisz prolaktyne ? sprawdzilem na sobie, bedzie zle. pare osob tutaj madrzylo sie kiedys, ze prolaktyna nie jest do niczego potrzebna. ze mozna ja zbijac do zera i podobne madrosci. jest taki lek, ktory nazywa sie norprolac. dziala krotko. przyjmuje sie go co 24 h. mozna, wiec latwo ustawic dawke. jest mocny. dla Ciebie max to 1/4 tabletki dziennie.


Zmieniony przez - VitoBambino w dniu 2/22/2021 8:49:22 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
jeśli estro będzie niżej prolka też powinna zejść ? bo nandrolonów żadnych nie biorę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium