SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Dziwne że na nandro ci poleciały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Też mnie to dziwi. Ale są przypadki tutaj, że po nandrolonach ludziom estro wywalało.


Zmieniony przez - LDL w dniu 2022-05-04 21:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Jak to jest z OXA anavarem a watroba? Lukasz Syntholewski podobno ostatnio powiedzial, ze oxa nie ryje watroby bo mimo iz jest 17 alfa metyl to 90% jej jest metabolizowane w nerkach. Srednio wierze temu typowi ale znam goscia co wali oxe w bardzo dlugich cyklach po pare miesiecy i mowi, ze w srednich dawkach jak wali to ma w normie watrobe byle by nie walic 100 mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Na twoim miejscu zająłbym się dietą bo wszędzie cię pełno w dziale doping a powinieneś być w dziale odżywianie bo widziałem twoje foto. Bez spiny ale po kolei. Najpierw dopracuj dietę i trening a później się łap za saa. :)
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
No fajnie ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Powielacie te same rady w każdym moim temacie. Jakbys zobaczyl dobrze tematy to juz postep jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
meirii
Dziwne że na nandro ci poleciały.


Zawsze mi na nandronach i trenie leciały, ale ostatnim razem to już była przesada co się działo znajomy to na dużej dawce deki to garściami włosy wyciągał. Mastera raz w życiu spróbowałem i ogólnie to wręcz miałem odwrotnie, fryzjerka mi za każdym razem mówiła że mam sporo nowo wyrastających włosów czym byłem pozytywnie zaskoczony. Teraz już tylko TRT i widzę że włosy powoli odrastają bo mam sporo nowych ,, baby hair " na zakolach.


Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2022-05-05 02:10:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Litwin123
No fajnie ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Powielacie te same rady w każdym moim temacie. Jakbys zobaczyl dobrze tematy to juz postep jest


Wlasnie widzimy od antka i wina, przez tescia teraz kolejne środki...a wystarczylaby dieta, trening i spacery żeby spokojnie zbic do 12-15% BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lukasz5119
meirii
Dziwne że na nandro ci poleciały.


Zawsze mi na nandronach i trenie leciały, ale ostatnim razem to już była przesada co się działo znajomy to na dużej dawce deki to garściami włosy wyciągał. Mastera raz w życiu spróbowałem i ogólnie to wręcz miałem odwrotnie, fryzjerka mi za każdym razem mówiła że mam sporo nowo wyrastających włosów czym byłem pozytywnie zaskoczony. Teraz już tylko TRT i widzę że włosy powoli odrastają bo mam sporo nowych ,, baby hair " na zakolach.



Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2022-05-05 02:10:25


Odrastają? Myślałem, że wypadnie włosów na SAA to nieodwracalny proces...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie. Mi się na stacku wino tren master przerzedziły mocno, a jak odstawiłem to w moment odrastają jak szalone

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
testował ktoś na TRT czy iniekcje w brzuch oraz w mięsień dają takie same wartości testosteronu oraz estro ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium