SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
kosta83
Leci oxa 60mg ed, do tego 2x500 Nac, 3x1,2g lecytyny, probootyk i do tego ile dać liv 52 ds?


I jak na tej oxie? Nigdy nie stosowałem. Ale mam ochotę wrzucić za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Panowie w jakiej temperaturze wody mniej wiecej trzymać skrystalixowany sok by było si ? Żeby vitala nie rozjevslo %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
Zaj**iście....
żartuje, biorę od wczoraj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Creme
Panowie w jakiej temperaturze wody mniej wiecej trzymać skrystalixowany sok by było si ? Żeby vitala nie rozjevslo %)


Ja wkładam do gara na dno ręcznik papierowy, wlewam wodę tak żeby była na wysokość soku we wialu i podgrzewam nie gotuję. Temp coś ok 70-80°C. Mete ostatnio jak rozpuszczalem to z pół godz się grzała, ale i kryształy spore i bardzo dużo ich było.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Ja zawsze gotuje wode przelewam do miski i wkladalem viala na chwile potrzasalem i tak pare razy. Zawsze puszczaja krysztaly a viala nigdy nie stracilem zeby pekla.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
No wrzuciłem vitala do gorącej wody nie do przesady co mnie pokusiloo dorzucić te diabelska substancje na T i nie jest to męski hormon %) zdrowy rozsądek mówi zostaw a JA mówi wbij %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Tak to czasami bywa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Igłę wbijcie w gumkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Creme
No wrzuciłem vitala do gorącej wody nie do przesady co mnie pokusiloo dorzucić te diabelska substancje na T i nie jest to męski hormon %) zdrowy rozsądek mówi zostaw a JA mówi wbij %)


Czyżby coś pękło?

Powrót do formy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium