SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7299954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470095
Wasyl__
Są, ale to zwykli pozerzy. Do tej pory nie wiem na h** im te czapki. Tak samo jak nie zrozumiem ostatniej mody na łażenie po siłowni bez butów


Wyobraz sobie ze zj**ana klima na silowni walaca Ci prosto na spocona głowę majac czesty probkem z zatokami na drugi dzien umierasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
U mnie z czapkami nie ma. Ale widziałem gościa z chustą na głowie, a nawet maską na twarzy!
Nieswojo czuję się w leginsach, ale też i nogi mam słabe jeszcze więc może dlatego. Za to obcisłe "leginsowe" bluzy z długim rękawem lubię i mam jedną.

Co siłownia to obyczaj. Ja np. nie wyobrażam sobie ćwiczenia bez ręcznika. Jak ktoś zostawia na oparciu/siedzeniu wielkie plamy potu to odechciewa mi się ćwiczyć tam. Natomiast np. u brata w Norwegii na siłowni jest to zupełnie nieznana zasada. Tam NIKT nie używa ręcznika i uważane jest to za "niegrzeczne" - jakby się ktoś wstydził ćwiczyć z innymi Ja tam potem mogę się wymieniać ale tylko z gołą babką na łóżku a nie z facetami
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Na te czapki to chooj kładę, stwierdziłem że za stary jestem i może nie rozumiem. Z drugiej praktycznej strony czapka mi się sprawdza przy intensywnym cardio czy interwale. No ale nie z daszkiem do nędzy tylko taki komon mam co to i szalikiem i czapka, czy opaską może być i się pot po oczach nie leje.
A na boso to wiadomo dlaczego. Bliżej ziemi jesteś i od razu +50kg w martwym więcej.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
trzeba potrafic sie przystosowac, najwazniejszy jest trening, robisz swoje a reszta w d... u siebie wiadomo inaczej ale jak ktos lata po silkach to juz wchodzi w nawyk
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dokładnie. Kiedyś lubiłem przesiadywać na silce. Teraz wpadam robię mój trening na maxa, nic innego mnie nie interesuje. Czym szybciej to ograne tym lepiej.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
Ja.lujie po różnych silkach latać sprzęt podobny ale zawsze inny trening na tych maszynach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34982 Napisanych postów 89898 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940576
Osobiście mam to gdzieś czy mają czapki czy latają w skarpetkach , czasami się nawet z tego pośmieje...póki nie wchodzą mi w drogę jak ćwiczę to wyebane , mam swój świat zaczynam ćwiczyć , odcinam się od reszty i robię swoje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Taki plus niemieckich siłowni (ale takich z Niemcami), że dokładnie wycieraja wszystko po sobie. To mi się podoba i nawet się nie wkoorwiam jak ktoś dupe zawraca żebym płyn odkarzajacy czy ręczniki papierowe uzupełnił.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
Nawet różne ławeczki i inna regulacja i już pod innym kontem smigasz trening

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34982 Napisanych postów 89898 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940576
Krzychu79
Taki plus niemieckich siłowni (ale takich z Niemcami), że dokładnie wycieraja wszystko po sobie. To mi się podoba i nawet się nie wkoorwiam jak ktoś dupe zawraca żebym płyn odkarzajacy czy ręczniki papierowe uzupełnił.

Listopad/grudzień byłem w DE , chodziłem tam na siłownię i jest tak jak mówisz...W ogóle jak nie masz ręcznika ze sobą na treningu bo np zapomniałeś to dają Ci czysty firmowy żebyś tylko sprzętu nie upocił hehe....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium