SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
Panowie pytanie z innej beczki odnośnie solarium. Macie jaieś sposoby aby nie łapać po solarce wody ? jakieś nie wiem kremy itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
Remek2012
Może być ten mix ?
Bo coś takiego znalazłem z biopeptide


może być w mixie możesz kupić pojedynczo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388220
mateuszfilar
Panowie pytanie z innej beczki odnośnie solarium. Macie jaieś sposoby aby nie łapać po solarce wody ? jakieś nie wiem kremy itp ?


a ta woda ci tak przeszkadza? przeciez to 1-2 dni i zejdzie samo, tak samo jak po goleniu ciala.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
nie no nie przeszkadza, ale myślałem że może jest jakiś krem czy coś podobnego. Tak z ciekawości spytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
Skoro nie przeszkadza to w czym problem ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Bo... suki lubią kable
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Panowie badał ktoś kortyzol? Chodzi mi o jakiej porze najlepiej badać by wynik wyszedł jak najmniej przekłamany? Głupie pytanie ale Jakieś specjalne zalecenia przed badaniem? kiedyś czytałem na temat to podobno ciężko wychwycić dobry wynik z racji ze to hormon stresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak tu wyłapać balans emocjonalnym;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Generacja_
Panowie badał ktoś kortyzol? Chodzi mi o jakiej porze najlepiej badać by wynik wyszedł jak najmniej przekłamany? Głupie pytanie ale Jakieś specjalne zalecenia przed badaniem? kiedyś czytałem na temat to podobno ciężko wychwycić dobry wynik z racji ze to hormon stresu


Ciezko, moja miala niedawno hormony badane w tym kortyzol, choc nie to bylo glownym celem. 72h w szpitalu badanie co 8h, lacznie 9 razy i to jest jakis wynik. Ja bym mogl codziennie badac i wynik by zalezal od korkow i tego co za p***a przede mna jedzie

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Badałem kiedyś. To trzeba rano do którejś godziny bo później spada. Ale dokładnie nie pamiętam do której.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium