SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7419938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5424 Napisanych postów 15452 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388637
ja bylem szczepiony w przeszlosci, wszyscy w moim otoczeniu byli i kazdy po 1-2 dekadach zyje dalej,nie mieli zadnych powiklan i nie maja... to co teraz z moimi statystykami z zycia a nie wyssane z palca bo w intenecie pisza? ktos moze miec jakies uczulenie czy jakis efekt uboczny ale to jest jakis 0.001% nie znam osobiscie takiego przypadku, wiec co teraz?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lordknaga
ja bylem szczepiony w przeszlosci, wszyscy w moim otoczeniu byli i kazdy po 1-2 dekadach zyje dalej,nie mieli zadnych powiklan i nie maja... to co teraz z moimi statystykami z zycia a nie wyssane z palca bo w intenecie pisza? ktos moze miec jakies uczulenie czy jakis efekt uboczny ale to jest jakis 0.001% nie znam osobiscie takiego przypadku, wiec co teraz?


Tez bylem szczepiony.

I przez 34 lata nie slyszalem o takich komediach jak powiklania poszczepienne.

Dopiero jak trafilo to na mych znajomych ale zadnemu rodzicowi nie zycze takich komedi

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Snara żal bierze jak się czyta co piszesz.
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nikomu się tego nie życzy przytrafiają się niestety tragedię ale to już jest wkalkulowane w nasze życie które nigdy nie było sprawiedliwe
Wiadomo każdy by chcial dożyć 100 w dobrym zdrowiu i każdy by chciał aby była zachowana kolejność że to dzieci chowają rodziców a nie na odwrót. Lecz tak nie jest i tak nie będzie. Trzeba się cieszyć z tego co się ma i nie narzekać bo są tacy co mają gorzej.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
tez jestem z rocznikow gdzie wszystkich szczepiono jak leci i nikt nigdy nie mial powiklan i w sumie nigdy nie slyszalem o podobnym przypadku.
ludzie sie glupot nasluchaja w internetach a pozniej kazda chorobe zwalaja na szczepionki i spirala sie sama nakreca.

kiedys szczepionki byly zdrowe i bezpieczne teraz wraz z rozwojem nauki staly sie chore i zabojcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ryba266
Snara żal bierze jak się czyta co piszesz.


Nie czytaj przymusu nie ma!
Dyskutujemy sobie!
Wiesz co to ?:)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Mumin222
tez jestem z rocznikow gdzie wszystkich szczepiono jak leci i nikt nigdy nie mial powiklan i w sumie nigdy nie slyszalem o podobnym przypadku.
ludzie sie glupot nasluchaja w internetach a pozniej kazda chorobe zwalaja na szczepionki i spirala sie sama nakreca.

kiedys szczepionki byly zdrowe i bezpieczne teraz wraz z rozwojem nauki staly sie chore i zabojcze


Nie dokonca z koncowka sie zgodze.
Moze kiedys nie bylo tak zdrowe a moze nie bylo internetu i sie nie slyszalo.

Ale fak jest taki ze coraz wiecej jest afer z medycyna ze koncerny w h**ja wala z lekami i falszuja badania.

Takie czasy ze kasa zalatwia wszystko

Ostatnio gdziesz widzialem cennik ludzkiego ciala.
Cale cialo 5 milonow
Mozna jak czesci kupowac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Przerwę Wam tą ciekawą dyskusję jednym pytankiem od dyletanta

Tak sobie czytałem waszą dyskusję wcześniej o GW i mam pytanie: czy dla kobiety się nada jako dodatek do walki z tłuszczykiem (niedużym, ale przed latem jak zwykle Żonka chce coś poprawić)? Jakieś palacze niestety odpadają zw względu na problemy z sercem (tachykardia). Rok temu brała spalacza od WXN i działał zaj**iście, ale już nie wchodzi w grę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
snara
Mumin222
tez jestem z rocznikow gdzie wszystkich szczepiono jak leci i nikt nigdy nie mial powiklan i w sumie nigdy nie slyszalem o podobnym przypadku.
ludzie sie glupot nasluchaja w internetach a pozniej kazda chorobe zwalaja na szczepionki i spirala sie sama nakreca.

kiedys szczepionki byly zdrowe i bezpieczne teraz wraz z rozwojem nauki staly sie chore i zabojcze


Ostatnio gdziesz widzialem cennik ludzkiego ciala.
Cale cialo 5 milonow
Mozna jak czesci kupowac


Choliwka, muszę się zastanowić, bo akurat przydało by mi się 30 tysia na bmk-ę. Sąsiad mi proponuje, ale niestety...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
skint73
Przerwę Wam tą ciekawą dyskusję jednym pytankiem od dyletanta

Tak sobie czytałem waszą dyskusję wcześniej o GW i mam pytanie: czy dla kobiety się nada jako dodatek do walki z tłuszczykiem (niedużym, ale przed latem jak zwykle Żonka chce coś poprawić)? Jakieś palacze niestety odpadają zw względu na problemy z sercem (tachykardia). Rok temu brała spalacza od WXN i działał zaj**iście, ale już nie wchodzi w grę.


A ghrp2 ?

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium