SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7448806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3766 Napisanych postów 3206 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16987
Sector27
lordknaga
Sector27
lordknaga
moze ktos mi pomoze, pojechalem do pl i wzialem sobie mt2, chcialem kupic bakteriostatyczna wode i w 3 aptekach babka mi mowi ze na recepte

Alledrogo nie wchodzi w grę?


zanim dojdzie to bedzie po frytkach...

Też prawda...A co tam jest nie na receptę? Sól? Albo szukać szczęścia w innych aptekach. Nie wierze że wszyscy farmaceuci są upierdliwi)))


Sól fizjologiczna jest bez recepty ale w tych malych ampółkach po 5ml wiem bo sam kupuje i jeszcze Pani zawsze pyta do iniekcji :)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
lordknaga
moze ktos mi pomoze, pojechalem do pl i wzialem sobie mt2, chcialem kupic bakteriostatyczna wode i w 3 aptekach babka mi mowi ze na recepte

Jak jesteś w Wawie to zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
prz1993
lordknaga
moze ktos mi pomoze, pojechalem do pl i wzialem sobie mt2, chcialem kupic bakteriostatyczna wode i w 3 aptekach babka mi mowi ze na recepte

Jak jesteś w Wawie to zapraszam


dzieki ale jestem na samej gorze - z.pom pochodze i popytam o ta sol, niedlugo szpice i pompki beda na recepte.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
udalo sie jak Michass powiedzial, sol ok, pytala do czego ja powiedzialem do inj to zaj**ala mine, to powiedzialem ze wezme ta sol ale nie do injekcji i tylko sie zasmiala i dala zrobilem badania krwi i ogolem jestem mega zadowolony, tylko bije 0.6ml enana week, ostatnia inj byla w czwartek(robie 0.3 pon i 0.3 czwartek) i mam testa ponad norme... jeszcze z rok temu robilem trt to na takiej dawce mialem testa pod maxem w tej samej placowce 2 dni po inj. musialem dostac jakis przesypany towar
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3766 Napisanych postów 3206 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16987
lordknaga
udalo sie jak Michass powiedzial, sol ok, pytala do czego ja powiedzialem do inj to zaj**ala mine, to powiedzialem ze wezme ta sol ale nie do injekcji i tylko sie zasmiala i dala zrobilem badania krwi i ogolem jestem mega zadowolony, tylko bije 0.6ml enana week, ostatnia inj byla w czwartek(robie 0.3 pon i 0.3 czwartek) i mam testa ponad norme... jeszcze z rok temu robilem trt to na takiej dawce mialem testa pod maxem w tej samej placowce 2 dni po inj. musialem dostac jakis przesypany towar


Nie czaje o co ci chodzi ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402784
Z tą Nacl to są jaja czasem . Jak źle się trafi na jakąś zołzę w aptece to zapyta czy do inj a jak powiesz ze tak to Ci nie sprzeda bo to się do inj nie stosuje a to jest bez recepty i ch.. ja to obchodzi do czego to kupujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
no wiem,dlatego napisalem ze powiedzialem ze nie do inj i dopiero wtedy dala i miala banana na ryju :D

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Przecież tą sól bez problemu kupujesz i po 20 ampułek, bo to się używa do przemywania oczek noworodka, ran, pępowiny itd., więc muszą ci to sprzedać bez mlaskania.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Tez zaczalem melanotan i mam z sola. Najgordsze tylko ze w sprayu i w sumie firma mowi ze dawka to 2-3 psikniecie a sami nie wiedza jaka wychodzi z tego dawka. Rozrabialem 10mg na 10ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Sol to w Biedrze mozna kupic do przemywania dzieciom.A wode bakteriostatyczna w kilku sklepach online z pepkami.
1

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

forma lato